Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Jedna z vecí, s ktorou sa pasuje snáď každá z nás je to ako pôsobíme na ľudí. Špeciálne na mužov. Rovnako ako chceme byť pre nich okúzľujúce cez deň, tak aj v noci. 

Aj ty si sa už nejdenkrát zamyslela nad tým, čo behá mužom hlavou, keď sa na teba pozrú. Či si pre nich atraktívna svojim oblečením, alebo celým zovňajškom? Cez deň je to jednoduché, no keď slnko zapadne a ty chceš vyzerať v posteli hot vtedy príde dilema. My však máme pre teba zaručené tipy, ktorými nič nepokazíš. A ako bonus vyjadrenia priamo od mužov, ktorí ti povedia, čo na nich zaberá.

Rafinovaný župan

Biely, čierny, saténový či huňatý. Výber je len na tebe. Mysli však na to, že prvoradá si ty. Preto neprivítaj svojho nádejného budúceho bývalého v župane so strapatými vlasmi, ale pekne upravená s odhaleným ramenom a červeným rúžom na perách. „Žena ma zaručene dostane vtedy, keď je krásne upravená a je len v župane. Vtedy začína pracovať nielen moja fantázia,“ prezradil Milan.

View this post on Instagram

#Sobriety @moevefrottana #moevefrottana #sponsored

A post shared by vittoria ottaviano (@vittoriaottaviano) on

Kostýmčeky nie sú tabu

Každá má na to iný pohľad a každá máme svoje medze. Niektorým sa to páči no iným zasa nie. Ale muži sú prirodzene hraví a nepohrdnú ani takýmto druhom zábavy. Lukáš v tom má jasno: „Kostýmy na spestrenie sú top, ale nie každá žena je na to.“

Podväzky ako zaručený úspech

„Neexistuje snáď žiaden heterosexuál, ktorého by nebrali podväzky,“ priznal sa nám Adam. A my nemôžeme nesúhlasiť. Keď spojíš krásne vyzerajúce spodné prádlo z čipky s podväzkovými pančuškami a lodičkami aj okoloidúci by ti povedal ÁNO! Najideálnejšie zladené v jednej farbe. My odporúčame čiernu alebo červenú.

View this post on Instagram

by jean pierre bourgeois, 1988

A post shared by LATE NIGHT IN PARIS (@latenightinparis) on

V pánskom looku

Nie každý muž potrebuje svoju polovičku či kamarátku s výhodami vidieť len v lichotivom spodnom prádle. Niektorých berie aj táto zaužívaná klasika, ktorú by mnoho žien neočakávalo. Patrik nám to však objasnil: „Nielen sa zobúdzať, ale aj zaspávať pri žene, ktorá má na sebe moje, o 3 čísla väčšie, tričko a tangá je skutočne to, čo na mňa zaberá.“ 

Komentáre