Pexels/Dziana Hasanbekava

Každá žena má určitú predstavu o tom, ako by mal vyzerať jej muž. Zvoliť si toho správneho muža je voľba na celý život – v tom lepšom prípade 🙂 .

Inak sa môže stať, že váš vzťah nevydrží a po určitom čase sa rozídete. Dúfame, že to nechceš, preto by si mala čítať ďalej.

Tvoja povaha o tebe vypovedá viac, než si myslíš. Práve podľa nej by si si mala hľadať muža snov. 

Sangvinik

Ak máš povahu sangvinika, si spoločenská a vieš každý jeden deň premeniť na zábavu a vzrušenie. Si veselá, každého vieš rozosmiať a zbožňuješ, keď si obklopená ľuďmi.

Potrebuješ k sebe muža, ktorý ti dá dostatok priestoru a nebude ťa držať v zlatej klietke. Chceš niekoho, s kým by vzťah neupadol do stereotypu ani po niekoľkých rokov, stále by ste mali čo robiť a minimálne raz do roka by ste chodili na dovolenky. Tvoj osudový muž by mal byť vtipný, mal by ťa vedieť utešiť v ťažkých časoch a taktiež by mal byť výrečný.

Cholerik

Ako cholerička si veľmi optimistická, rýchlo riešiš problémy, no si aj naivná. Uveríš všetkému, preto by si si mala dávať pozor na to, komu veríš. Keď máš nejakú prácu, zvyčajne ju odovzdáš 100%-tnú a ideš si za svojím cieľom.

Potrebuješ k sebe niekoho, kto ti dá vždy za pravdu a nebude ti odporovať. Taktiež by ťa mal tvoj partner motivovať a podporovať, pretože máš veľa snov, ktoré si chceš splniť. Ten pravý muž by ťa nemal opustiť ani v chudobe a vždy by mal mať pre teba pochopenie, nech si už konala akokoľvek.

Melancholik

Ak si melancholička, príliš veľa rozmýšľaš a zakladáš si na inteligencii. Potrpíš si na dobrej hudbe, si vyberavá v jedle a miluješ poriadok. Chceš, aby mali všetky veci svoje miesto.

Potrebuješ k sebe niekoho, s kým by si sa mohla hodiny a hodiny rozprávať o živote. Niekoho, kto pochopí veci, ktoré iní nechápu. Rada by si si našla muža, s ktorým môžeš len tak byť a premýšľať o živote. Jedine s takým chlapom vytvoríš dvojicu, z ktorej nikdy nevyprchá láska.

Flegmatik

Ako flegmatička si najtolerantnejšia zo všetkých pováh. Si priateľská, na veciach ti až tak nezáleží a riadiš sa heslom, že všetko, čo má prísť, aj tak príde. Snažíš sa myslieť pozitívne, nikoho neodcudzuješ a ani nesúdiš.

Potrebuješ muža, ktorý ťa bude ochraňovať a starať sa o teba. Niekedy by si zabudla aj vlastnú hlavu. Tvoj osudový muž by mal byť múdry, mal by ťa rešpektovať a chápať tvoje rozhodnutia. Taktiež by sa mal správať ako pravý gentleman a nezabúdať na sviatky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating