V dnešnom kvíze sa dozvieš, aký druh milovania sa k tebe najviac hodí. 

Pokiaľ by si to nevedela, mohla by si od partnera očakávať nereálne veci, ktoré ti nikdy nesplní. Vďaka tomu, že to zistíš, mu to môžeš povedať a on sa na to dokáže pripraviť.

Pusť sa do nasledovných otázok a nechaj sa prekvapiť.

Koľko by podľa teba malo milovanie trvať?

Máš rada pri tejto aktivite dotyky?

Čo považuješ za svoju silnú stránku?

Akého muža do postele by si si vybrala?

Čo ti v posteli najviac prekáža?

Myslíš si o sebe, že si panovačná?

Čo nosíš oblečené do postele, ak vieš, že sa budeš s priateľom milovať?

Aký typ milovania sa k tebe hodí najviac, podľa tvojej osoby?
VÁŠNIVÝ TYP
V posteli si rada užívaš, preto si najlepšie vychutnáš vášnivé milovanie. Vďaka nemu sa nikdy s priateľom nenudíš a dokážeš toho veľa vyskúšať. V živote máš rada dobrodružstvo, adrenalín a keď ti koluje v žilách oheň. Naopak, pomalé milovanie by si si nikdy neužila, pretože to pre teba predstavuje nudu a nezáživnosť.
POMALÝ A NEŽNÝ TYP
Si romantická duša. Neholduješ experimentom a skúšaniu, pretože sa ti oveľa viac páčia nežnosti a milé dotyky. V posteli si vieš najviac vychutnať pomalé a nežné milovanie, ktoré je spojené s bozkami a objatiami. V živote si nevieš predstaviť nič iné, pretože sa ti nepáči predstava, že by si sa s niekým zvrhlo milovala alebo si to vybavila veľmi rýchlo.
KLASICKÝ TYP
Si žena, ktorá sa drží štandardov a hraníc. V posteli si však rada vychutnáš milovanie, ktoré je plné citov a romantiky, no aj také, ktoré je zvrhlé a vášnivé. Je len na tebe, na čo máš viac chuť, no taktiež berieš do úvahy aj tvojho priateľa. Vieš sa prispôsobovať a nerobí ti problém, aby si niekedy ustúpila a niekedy si dupla, aby bolo po tvojom.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.