Žena si vraj vyberá svojho partnera po vzore otca. Niekedy to platí viac, niekedy menej, no vždy má aspoň niektoré povahové črty rovnaké.

Dnes ti prezradíme, aký máš typ osobnosti na základe toho, s akým mužom randíš.

Romantický typ

Keď máš po svojom boku romantického chlapa, chceš, aby tvoj život bol ako z rozprávky. Máš od všetkých vysoké očakávania a myslíš si, že ich každý splní.

Žiješ tak trochu s ružovými okuliarmi, no to ti nevadí, pretože máš muža, ktorý je podľa teba dokonalý. Avšak, všetkého veľa škodí, aj romantiky. Keď príde realita, si z nej zničená.

Žiarlivý typ

Ak chodíš so žiarlivcom, si nespokojná sama so sebou. Nikomu neveríš, ani sebe, preto má partner neustále chuť ťa podozrievať.

Bojíš sa nových výziev nielen vo vzťahu a radšej zostaneš zaseknutá v stereotype, než by si mala urobiť niečo nové. Žiarlenie chlap využíva na to, aby ťa ešte viac vystrašil.

Narcistický typ

Pokiaľ máš doma narcistického chlapa, taktiež to nie je správne. Vo svojom vnútri máš nevyliečenú traumu z detstva, ktorej by si sa chcela zbaviť a navždy na ňu zabudnúť.

V živote si ustráchaná, vieš, že doma ťa čaká nesprávny partner a tak radšej tráviš dni vonku. Avšak, keď ti rodina hovorila, že nie je dobrý, nepočúvala si ich, pretože si bola veľmi zamilovaná.

Láskavý typ

Tento typ muža ti vie dať všetko, čo tí predtým nezvládli. Keď žiješ s láskavým chlapom, znamená to, že si už na polovičnej ceste dospieť. Vybrala si si konečne niekoho, kto je dobrý a nie zlý.

Pochopila si, že nie je dôležité dobrodružstvo, ktoré ti síce zabezpečí super pocit, to ti neponúkne pevnú pôdu pod nohami, ale istota, ktorá ťa zabezpečí.

Neverný typ

Ak chodíš s neverným mužom, sama sebe klameš. Nie si ku sebe úprimná a pred dôležitými vecami zatváraš oči. Neverný partner ťa môže podvádzať na každom mieste, no ty to nevnímaš. Nezáleží ti na tom, pretože si spokojná, že je aspoň večer s tebou.

Tento typ môže tiež znamenať traumatizujúce detstvo, avšak nemusí to byť tvoj prípad. Úplne stačí, že nevieš byť úprimná k ľuďom.

Násilnícky typ

Pokiaľ si vo vzťahu s týmto typom chlapa, o všetkých si myslíš, že sa zmenia. Aj pri prvej facke si si myslela, že sa to už nestane a polepší sa.

Máš dobré srdce a stále veríš, že v ľuďoch je viac dobra, než zla. Bohužiaľ, mala by si otvoriť oči – tento muž sa nikdy nezmení a čo najrýchlejšie by si sa s ním mala rozísť.

Milý a dobrý typ

Podobne ako pri láskavom chlapovi, aj pri milom a dobrom, si konečne pochopila, o čom vzťahy a pravá láska sú. Ak randíš s týmto typom, nikdy ho nenechaj odísť.

Znamená to, že si už dospela a prestala si hľadať mužov, ktorí by ti zlomili srdce. Vieš sa o seba postarať, no potrebuješ k sebe niekoho, s kým by si bola kompletná.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.