instagram/charlyjordan

Nikdy nevieš, kedy stretneš lásku. A nikdy nevieš, kedy tá láska vydrží, pretože si stretla niekoho, kto ti je súdený. Niekoho, koho môžeš nazvať tým pravým. Aj keď si už za svoj život mnohokrát milovala, teraz to bude iné.

Tie motýle v bruchu budú rovnaké ako v minulosti. Tie sny, na ktoré myslíš v noci, budú podobné tým, ktoré ti už hlavou kedysi chodili. Ale ten pocit šťastia bude umocnený niečím zvláštnym. Už to nebude len o zamilovanosti, pri ňom ti aj tvoja hlava napovie, že to má význam. On nie je ako tí ostatní. Nebudeš pri ňom iba lietať v oblakoch, ale tvoje myšlienky sa budú spájať s reálnym životom, v ktorom ho vidíš po tvojom boku.

Vidíš ho tam v bežné dni, nie iba ako niekoho, s kým chodíš na romantickú večeru. Vidíš ho ako toho, kto ťa obíjme, keď máš zlý deň, nie len vtedy, ak tým objatím smeruje k vlastnému potešeniu.

Budeš pre neho prioritou, nie len možnosťou, ktorej zavolá, kedy mu to vyhovuje. Bude ťa počúvať. Možno si veľa nezapamätá, ale spraví to. Bude to ten človek, ktorý ťa vždy podporí, no zároveň povie pravdu do očí aj vtedy, keby nebola príjemná. Pretože chce pre teba len to najlepšie.

Bude to človek, ktorý ťa vždy rozosmeje, ale aj naštve tak, ako nikto iný. Aj keď bude mať svoje chyby, tentokrát ti vadiť nebudú. Pretože to tvorí jeho celok, ktorý máš rada. Ani ty sa pred ním nebudeš musieť na nič hrať. Uvedomíš si, že si ešte pri nikom inom nebola viac sama sebou.

Vtedy zistíš, že si sa úplne odhalila pred niekým, komu dôveruješ. Ak spravil on to isté, vaše puto bude navždy silné. Ten pocit bude krásny, no zároveň desivý, ale práve o tom to je.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating