Štedrý deň sa blíži každým dňom viac a viac. S ním sa úmerne stupňuje aj náš hon na darčeky. Chceme mať všetko perfektné a nechceme na nikoho zabudnúť. Kupovať darčeky pre ostatných je niekedy ťažšie, než by si verila a tak ti dnes prinášam inšpirácie, ktoré určite oceníš.

Darčeky, ktoré sa hodia pre znamenia z horoskopu. Ak si naozaj nevieš pomôcť, ktorý darček kúpiť, toto ti pomôže.

Baran

Ľudia, ktorí sú narodení v tomto znamení sa neboja riskovať. Prijímajú každú výzvu, ktorá sa im ponúkne a sú radi, že môžu zažiť adrenalín na vlastnej koži. Ideálny darček pre nich je napríklad dovolenkový pobyt niekde v zahraničí alebo niečo do ich „červenej“ knižnice spolu so spodnou bielizňou.

Býk

Títo ľudia si nepotrpia na tom, aký drahý darček to bol. Poteší ich všetko ručne vyrobené, hlavne že je to z lásky. Kvalita tu však musí byť. Na tú si Býci dávajú pozor. Ideálnym darčekom pre nich je domáca prírodná kozmetika, ktorá je šetrná ich pokožke alebo jemné strieborné šperky.

Blíženci

Blíženci sú stále deti. Sú plní optimizmu a zvedavosti. Neboja sa pýtať, vyzvedať a častokrát ťa nútia povedať to, čo si im kúpila na Vianoce. Tento rok im to však nevyzraď. Ideálny darček pre nich je originálny kúsok do šatníka alebo diáre, kde si môžu zapisovať svoje zážitky.

Rak

Ľudia narodení v tomto znamení majú veľký umelecký cit a vôbec sa neboja odlíšiť od ostatných. Neuspokoja sa len tak s niečím, musia mať niečo výnimočné. Ideálny darček pre nich je lístok na koncert ich obľúbenej kapely alebo lístok do všetkých múzeí, ktoré sú v meste.

Lev

Títo ľudia sa radi pýšia tým, čo dostali. Chcú mať pocit, že majú tie najlepšie a najkrajšie darčeky zo všetkých. Preto si daj, práve v ich prípade, pozor. Ideálne darčeky pre nich sú značkové doplnky k oblečeniu alebo krásna čelenka, ktorá zvýrazní ich vlasy (pre ženy).

Panna

Perfekcionistickí ľudia v znamení Panny si potrpia na dokonalú domácnosť na Vianoce. Nedovolia, aby na ich podlahe bol čo i len kúsok omrvinky. Musia mať všetko zohraté a nič sa nesmie pokaziť. Ideálny darček pre nich je domáci spotrebič, ktorý im ušetrí veľa práce, alebo poukážka na nákup v ich obľúbenom obchode.

Váhy

Títo ľudia stále hľadajú rovnováhu v živote. Nevedia sa zosúladiť a rozhodnúť, čo vlastne chcú. Pre nich je nakupovanie darčekov najväčší hlavolam. Ideálny darček pre nich je súprava na kávu, z ktorej by si ju mohli vychutnávať alebo súprava na prípravu drinkov.

Škorpión

Vášniví ľudia, ktorí si idú vždy za svojim cieľom. Sú tajomní a nikdy nenaznačia, aký darček by chceli. Nemusíš si s tým dlho lámať hlavu. Ideálny darček pre nich je niečo nové, napríklad kniha, v ktorej sa dozvedia nové informácie alebo lístok do vzdelávacieho centra.

Strelec

Ľudia narodení v znamení Strelca sú stále v pohybe. Nezastavia sa ani nachvíľu a musia neustále skúmať nové veci. Nikdy ich dokonale nespoznáš, no môžeš sa o to pokúsiť na Vianoce. Ideálny darček pre nich je kvalitná káva alebo kvalitné kozmetické prípravky na tvár (spolu s dezinfekčným gélom – pri toľkom cestovaní sa to zíde).

Kozorožec

Títo ľudia, rovnako ako aj Býci, si nepotrpia na kvantite darčekov, ale na ich kvalite. Poznajú všetky dobré značky a milujú, ak sú nimi obdarení. Ideálny darček pre nich je značková voňavka alebo jeden kúsok drahého oblečenia.

Vodnár

Flegmatickí Vodnári majú radi, keď veci plynú hladko. Niektorí ľudia, ktorí sú narodení v tomto znamení ti povedia, čo chcú na Vianoce, no niektorí nie. Preto je pre nich ideálny darček literatúra o technických veciach alebo sviečky, ktoré zaujímavo voňajú.

Ryby

Emocionálni ľudia v tomto znamení si potrpia na darčeky, ktoré im budú vyvolávať spomienku na danú osobu vždy, keď sa na tie darčeky pozrú. Ideálny darček pre nich je fotka v rámiku alebo spoločný víkendový pobyt.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.