instagram.com/becwatkinson

Chceš svoju ženskosť dostať na povrch, ale nechceš pôsobiť príliš ľahko? Máme pre teba jednoduchú cestu, ktorá ťa nielen urobí štýlovou, ale aj neodolateľnou. Hovoríme o mužskom oblečení, ktoré nemusí vyzerať ako päsť na oko.

Napriek tomu, že je to skutočne opak toho, čo by si čakala, nezatváraj pred tým oči, ale naopak, skús to risknúť. Možno práve ty v outfite s využitím mužských kúskov, budeš vyzerať dokonale. Bec Watkinson ti ukáže ako na to!

Košeľa

Áno, sú aj ženské košele. Áno, môžeš si dať aj ženskú košeľu, aby si ukázala svoju ženskosť. ALE skús ju vymeniť za pánsku košeľu. Či už máš priateľa, ktorému ju môžeš vziať zo skrine, alebo si slobodná žena s vkusom, ktorá si ju môže kúpiť.

Neboj sa, nebudeš v nej vyzerať ako vo vreci zemiakov. Teda môžeš, len ak zvolíš zlé doplnky.  Preto ju skús nosiť ako šaty, ku ktorým si dáš sandálky na podpätku.

Sako

Rovnako ako aj pri košeli, nájdeš aj ženské saká, ktoré sú skôr v office štýle. Niekedy je to super voľba, inokedy zas chceme dosiahnuť o pár čísel väčší vzhľad, ktorý dokonale urobí mužské sako.

Nie je strihané tak, aby vytvarovalo pás, preto si môžeš obliecť niečo vyzývavejšie, čím utlmí možnú lacnosť outfitu a urobí ďalšiu robotu za teba.

Tričko/Mikina

Či je teplo, či je zima, stále môžeš využiť mužskú skriňu na tieto basic skvosty, ktoré pretvoríš na chodiacu dokonalosť. Jednoduchý, no o to viac cool outfit vytvoríš vďaka týmto kúskom od mužov. Pretože rovnako ako aj tričko, tak aj mikinu, môžeš nosiť na spôsob šiat.

Pomyslíš si, že to je príliš jednoduché na tvoj vkus? No takto sa mýliš, pretože celý outfit môžeš posunúť úplne na inú úroveň tým, že svoj look doplníš o ženské elementy, či už v podobe kožucha a opätkov, alebo elegantného kabátu a kabelky. Zaručene budeš vyzerať štýlovejšie a pritom pohodlne.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista