Hádky vo vzťahu

Hádky vo vzťahu sú úplne bežné, no dôležité je, ako sa k nim postavíme. Môžu nás rozdeliť, ale aj viac spojiť. Preto je potrebné vedieť, ako zvládať konflikty a ako to správne vyriešiť s partnerom.

Nasledovné otázky ti ukážu pravdu o tom, ako si na tom ty a tvoja polovička. Možno zistíš, že vám zvládanie konfliktov nejde vôbec a je potrebné učiniť nejaké zmeny. Alebo sa len uistíš v tom, že dokážeš robiť kompromisy a všetko zvládnuť bez problémov. Pri odpovedaní buď teda úprimná.

Ako ste vyriešili svoj najväčší konflikt alebo problém vo vzťahu?

Aké spôsoby komunikácie používate vtedy, keď sa hádate?

Aký je najlepší čas na riešenie problému v rámci vzťahu?

Aký je podľa teba najlepší spôsob komunikácie počas hádky vo vzťahu?

Aký je váš bežný spôsob riešenia konfliktov?

Ako sa cítiš počas hádky?

Dokážete robiť pri hádke alebo celkovo vo vzťahu kompromisy?

Ako zvládate hádky vo vzťahu? Tento kvíz o vás odhalí úplnú pravdu
JE POTREBNÉ TO ZLEPŠIŤ.
Potrebujete zlepšiť svoje zručnosti v zvládaní hádok vo vzťahu. Odporúčame vám zamerať sa na komunikáciu medzi sebou a uistiť sa, že sa počúvate a chápete navzájom. Je dôležité, aby ste sa snažili hovoriť s rešpektom a pochopením, a nehnať sa zbytočne do konfliktov.
JE TO TAK 50 NA 50.
Máte dobré základy pre zvládanie hádok vo vzťahu, ale stále existuje priestor na zlepšenie. Odporúčame vám zamerať sa na to, aby ste si dopriali viac času na rozhovory a na to, aby ste počúvali jeden druhého. Je tiež dôležité, aby ste sa naučili byť trpezlivejší a aby ste sa snažili nájsť spoločné riešenia pre konflikty.
HÁDKY VO VZŤAHU VÁM PROBLÉMY NEROBIA.
Gratulujeme! Hádky vo vzťahu dokážete zvládať veľmi dobre. Viete, ako sa spolu rozprávať s rešpektom a ako počúvať svoje vzájomné názory a emócie. Viete, čo sú to kompromisy a ako ich robiť. Určite v tom takto pokračujte aj naďalej.

Ak sú hádky vo vzťahu vašou bežnou súčasťou, pozri si aj náš článok o 4 krokoch, ako ich spoločne zvládnuť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy