Ako znásobiť lásku

Keď vo svojom živote nájdeš spriaznenú dušu, budeš mať pocit, že sa tvoj pohár lásky maximálne naplnil. Avšak, ak je skutočná, bude ďalej rásť. Každým dňom, každou skúškou, každou maličkosťou si budete bližší a vaše puto bude silnejšie. Dôležité je, či viete, ako znásobiť lásku. Pretože kľúč k tomu sa skrýva vo veciach, ktoré sú na prvý pohľad obyčajné.

Ten cit rastie, ak robíte veci, ktoré spájajú vaše duše, telá, aj mysle. Keď ste naladení na tú jednu vlnu, ktorá vás bezpečne doplaví k šťastnému koncu. A toto sú 3 veci, ktoré by tomu mali dať základ.

Úprimné rozhovory

Nie je rozhovor ako rozhovor. Čím dlhšie spolu ste, tým viac sa vaše debaty môžu dostávať do roviny, v ktorej riešite každodenné problémy, poviete si, čo ste počas dňa zažili, a vytratí sa z toho niečo, čo sa naozaj dotkne vašej duše. S človekom, ktorého miluješ, si máš mať stále čo povedať a nebáť sa (ani nehanbiť) ísť aj do hĺbky.

Ukázať, čo sa vo vás skrýva, aké myšlienky vám behajú hlavou, odhaliť strachy, tajomstvá, sny, filozofovať o vesmíre, … s tým správnym človekom to ide a každý takýto, možno nočný rozhovor, vás posilní.

denný horoskop
zdroj: Pexels/August de Richelieu

Spoločné cestovanie

Cestovanie vo dvojici je jedna z najlepších možností, ako znásobiť lásku. Len vy dvaja, odkázaní jeden na druhého. Je to veľká skúška, no ak ju dávate bez toho, aby ste sa mali chuť pozabíjať, ste si po každom výlete bližší a bližší.

Nezáleží na tom, či idete na jednodňový výlet niekam do prírody, na víkend mimo mesta, či na týždeň do zahraničia. Chce to zmenu prostredia, spoluprácu a naberanie spomienok, ktoré vám nikto nevezme. Budú len vaše.

 

Najkrajšie rande

Na začiatku je to len o randení. No ako idú dni, týždne, či mesiace, čas na to, stráviť večer len vo dvojici, bude pre vás skôr ojedinelý. Preto by ste mali mať vo vzťahu nepísané pravidlo, že minimálne raz mesačne (ak vám to možnosti dovoľujú, aj raz týždenne), si vyčleníte niekoľko hodín len pre seba.

Žiaden telefón, len vy dvaja v rozhovore či pri obľúbenej aktivite. Rande nie je len pre čerstvých zaľúbencov, oveľa dôležitejšie je pre tých, ktorí chcú na svojej láske naďalej pracovať a nenechať vzťah upadnúť do stereotypu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating