Nešťastný partner

Nešťastný partner vo vzťahu je vždy zlým znamením. Môže však mať nejaké svoje osobné problémy, ktoré časom pominú. Ale ako zistíš, že je nespokojný a smutný kvôli tomu, že už nie je šťastný práve po tvojom boku a jeho city k tebe sú čím ďalej, tým viac slabšie?

Odhalia ti to tieto 2 znaky.

Je viac agresívny

Ako už bolo spomenuté vyššie, tvoj partner môže práve prechádzať nejakým ťažším životným obdobím, počas ktorého sa môžu ukázať jeho nie úplne príjemné stránky. Môže byť viac uzavretý do seba a môže sa tam prejavovať aj nejaká tá agresia. Ale pokiaľ to trvá už naozaj dlhšiu dobu, problém môže byť vo vašom vzťahu.

Pokiaľ skoro na všetko, čo mu povieš, reaguje inak, ako predtým, je vytočený, podráždený a až agresívny, môže to byť znakom toho, že už nie je po tvojom boku šťastný. Nechce ťa počúvať, ale zároveň ho bolí to, čo práve prežíva voči tebe a môže kvôli tomu pociťovať aj vinu. Preto si to vylieva občas až do agresie.

Dôležité rozhodnutia robí sám

Nešťastný partner sa s tebou ani neporadí, respektíve ťa ani neoboznámi s tým, že práve, napríklad, podpísal pracovnú zmluvu v inom meste. Pretože v prvom rade chce on zažiť niečo nové, iné emócie, pocit šťastia. A to, ako na to budeš reagovať ty, ho už až tak netrápi.

Silný muž
zdroj: Unsplash/ Jakob Owens

Pokiaľ si človek naozaj váži svoj vzťah, so všetkými dôležitými vecami a rozhodnutiami vo svojom živote sa bude chcieť úprimne podeliť so svojou polovičkou. Pokiaľ nie, v takomto vzťahu sa dôvera a intimita vybuduje len ťažko.

Existujú však aj určité mužské znamenia zverokruhu, ktoré sú vo vzťahu permanentne nespokojné a láska k nim dá zabrať. O tom, o aké znamenia ide, sa dočítaš v tomto našom článku. Mala si už skúsenosti s jedným z takýchto chlapov? Daj nám o tom vedieť v komentároch pod týmto príspevkom na Facebooku. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating