Muž a žena sa smejú, je medzi nimi láska

Máš motýliky v bruchu, ale pochybnosti v hlave. Srdce ti hovorí, aby si mu dala šancu, no rozum premýšľa o niekoľko krokov vopred. Niekedy je naozaj ťažké uistiť sa, že začínajúca láska má dobrý základ na to, aby z vás bol naozaj dobrý pár. Ak už nechceš strácať čas so vzťahmi, ktoré končia tak rýchlo, ako začali, sleduj kľúčové znamenia.

Občas to jednoducho cítime a sme si tým isté tak, že neváhame ani sekundu a do nového vzťahu sa vrhneme bezhlavo. Inokedy po tom túžime, no bojíme sa toho, či je daný človek pre nás naozaj vhodný. Ak vás však spájajú nasledujúce 3 veci, potom by si mala byť v pokoji. Na štart vzťahu úplne stačia, všetko ostatné si vybudujete spoločne.

Máte rovnaký zmysel pre humor

Smiech spája, smiech lieči, smiech robí náš život krajším. A to najmä vo vzťahu. Predstav si, že randíš s chlapom, s ktorým si v tomto smere nerozumieš. On nechápe tvoje žartovné poznámky, tebe prídu jeho vtipy trápne. Vôbec neviete kedy a či vôbec ten druhý žartuje.

Možno si rozumiete v iných oblastiach, ale vieš si predstaviť, že budete v tomto smere úplne ako cudzinci? Časom vám začne chýbať niekto, pred kým budete úplne sami sebou bez obáv, že vás za humor bude niekto súdiť.

Zhodujete sa v životných hodnotách

Láska je síce krásna, no najmä na jej začiatku je to všetko bezstarostné. Život plynie a vy si ho užívate. Na to, aby ste však dali vzťahu pevný a dobrý základ, potrebujete viac ako zamilované pohľady. Presvedčiť ťa o tom, že máte šancu, môže aj fakt, že sa zhodujete v rôznych názoroch, že máte rovnaké hodnoty a pohľady na svet.

Nielen v tom, či ananás patrí na pizzu, ale v tom, čo je naozaj dôležité pre vás ako osobnosti, no aj ako možných životných partnerov. Smerovanie, ciele, zásady.

Iskra sa nedá poprieť

Milovanie k vzťahu patrí. Len málokedy sa stane, že vzťah môže fungovať bez toho, aby ste si rozumeli aj v posteli. Keď už na začiatku nejde poprieť, že sa fyzicky priťahujete a v milovaní ste si „sadli“, je veľká pravdepodobnosť, že sa budete rovnako snažiť aj v iných oblastiach.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating