Tie z nás, ktoré sú vo vzťahu a poprípade im to už neklape s ich polovičkou ako kedysi, majú prirodzene obavy z toho, že v tom môže mať prsty aj tretia osoba, ktorá sa nás snaží vyradiť z hry.

Väčšina z nás však nedokáže odpustiť neveru. Prečo by aj… Veď je to predsa niečo, čo dokáže hlboko naštrbiť dôveru medzi nami. Ale čo ak predsa je to len plod našej fantázie a v skutočnosti žiadne nevera vlastne nejestvuje? Ak si chceš byť istejšia v tomto smere, tak čítaj ďalej. Exituje niekoľko znakov, ktoré nám ľahko vedia napovedať, že naša láska nám zahýba!

Vzťahová expertka Maria Sullivan dokonca istú dobu pozorovala páry, ktoré už mali pred koncom, a potvrdila, že tieto znaky majú naozaj niečo do seba!

Je to skôr o tom, že muži väčšinou príliš nedbajú o svoj zovňajšok ako my ženy. Lenže, ak sa začína o seba starať, respektíve, začína dbať o to, či je vlások tam, kde má a či košeľa sedí tip top, niečo nie je v poriadku. Zrejme mu záleží na tom, aby niekoho zaujal.

Pri každej neprirodzenej aktivite z jeho strany by si mala spozornieť. A to isté platí aj pri jeho „stále menej a menej času“, ktorý by mal byť venovaný tebe. Niekde bude opäť chyba. Zdržanie sa v práci, či nejaké neustále povinnosti sú len výhovorky. Nemá dôvod na to, aby zrazu nemal čas a aspoň sa nesnažil. Ibaže, ak je v tom niekto, kto vyžaduje tiež pozornosť a nuž, chlapec nestíha.

Veľa o tom, či ťa podvádza alebo nie, ti môže prezradiť aj tento detail. Téma ty, on a vaša budúcnosť. Pokiaľ sa vyhýba odpovedi a celkovo už nechce rozoberať túto tému s s tebou, je to jasné! Neplánuje s tebou absolútne nič. Ale pri každom konci to už akosi vieme vycítiť. Preto buď k sebe úprimná, otvorene sa s ním porozprávaj a nech to medzi vami dopadne ako chce, nie je to koniec sveta. Ale začiatok niečoho nového, lepšieho…

Zdroj: dailymail.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.