Pár na lúke

Nevera je jedna z najhorších vecí, ktoré ti môžu vo vzťahu zlomiť srdce. Avšak, niekedy to ani nemusí dôjsť k tomu, aby sa o podvádzaní dalo hovoriť, aby ťa to úplne zničilo. Ženskú dušu totiž zlomí aj vedomie, že ten, ktorého ona miluje, sa zaujíma o inú ženu. Je lepšia, krajšia, múdrejšia? Naša intuícia sa mýli málokedy, preto, ak už aj tebe napadli tieto otázky, zrejme niečo tušíš. No ako si to overiť naozaj?

Opýtať sa ho to na rovinu? To sa asi neodvážiš, a keby aj, zrejme by ti partner i tak klamal. Prezradiť ho však môžu 3 detaily, ktoré sú jasným dôkazom toho, že sa naozaj zaujíma o inú ženu. Bolo by voči tebe fér, aby ťa viac za nos neťahal. No nie?

Začal ťa s ňou porovnávať

Sú to veľmi nenápadné a na prvý pohľad nevinné poznámky, ktoré však môžu byť pravidelné a preto by si mala zbystriť zrak. Najprv to môžu byť len komentáre o tom, ako má nejaká žena pekné vlasy, že sa mu to páči. Inokedy ti povie, že ona stíha to a tamto, ale ty nie, asi ti chce naznačiť, že je lepšia. No a zrazu sú to priame narážky, pri ktorých ťa s ňou porovnáva.

Tak sa zdá, že nie si pre neho dosť dobrá. Len nech si beží za ňou, to rozhodne nie je dôvod na to, aby si sa kvôli nemu mala cítiť menejcenne.

Vyhýba sa intímnemu zblíženiu

Vaše milovanie je čoraz menej na „programe“. Akoby ste to sem-tam robili už len zo zvyku, nech to vyzerá, že ste pár. No cítiš, že už to nie je o takej vášni ako kedysi. Dokonca sa ti zdá, akoby bol pritom duchom neprítomný a v hlave mal iný obraz. Myslí na ňu? Predstavuje si, že je v tej chvíli na nej?

Tu ti neostáva nič iné, len vyložiť karty na stôl a priamo sa ho opýtať na to, či ťa má stále rád a kde je problém. Pretože ak je láska úprimná, v posteli to budeš cítiť na 100 %.

Sme iba kamaráti

Má kamošku, ktorej lajkuje každý post? Píšu si nevinné správy, pri ktorých má mobil vždy v ruke a usmieva sa? To zrejme nebude len také chatovanie, ale prvotný flirt, ktorý ti nechce priznať, pretože ešte možno sám netuší, či by mal u nej šancu. A ty si pre neho zatiaľ len dobrá poistka, ktorú nenechá skôr, než by mal novú známosť.

V dnešnej dobe nie sú sociálne siete niečo, čoho sa vo vzťahoch netreba báť. Sú totiž moderným nástrojom nadväzovania známostí, ktoré sa z obrazoviek prenesú do reality.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating