Chlap je zamilovaný

Obdobie zamilovanosti je to najkrajšie, čo ťa v živote môže postretnúť. Je to niečo dokonalé. V tom čase si šťastná zo všetkého čo sa ti deje. Endorfíny ti prúdia žilami a ty sa cítiš krásne. A ak to isté cíti aj tá druhá osoba, je to ešte o to krajšie. No čo keď nevieš, či je do teba ten tvoj vyvolený zamilovaný? Nasledujúce znaky ho prezradia.

Šiesty zmysel

My ženy máme určitý druh zmyslu, o ktorý boli chlapi ukrátení. Naším šiestym zmyslom je intuícia, ktorá nám napovedá, čo je správne a čo nie. Smutné je, že väčšinou ju nepoužívame. Ktovie, kde je chyba. Možno v tom, že to ani nevieme alebo teda nechceme.

Pár tancuje
zdroj: Unsplash/priscilladupreez

Nauč sa počúvať to, čo ti vraví vnútorný hlas. V jednom okamihu vieš zistiť, že to nie je ten pravý chlap pre teba. Tá chvíľka sa nedá opísať, no proste to vtedy vieš. Na čas ťa to sklame, no potom to zahodíš za hlavu, pretože ten pocit nepočúvaš.

To, že je do teba chlap zamilovaný, zistíš práve podľa toho pocitu. Teraz to nie je o tom, že by si to na ňom videla. Iba to proste cítiš. Cítiš sa byť milovaná. Cítiš sa tak, ako ešte nikdy predtým. Cítiš to všade na tele a v tele. A ten pocit je sakra krásny.

Pár na rande
zdroj: Unsplash/mineragua

Pozoruj ho

Tento bod je o pozorovaní. V tom predošlom si to z chlapa cítila, no v tomto ťa naučíme, ako z neho odpozorovať, že ťa miluje.

Správa sa k tebe ako ku kráľovnej. Dotýka sa ťa, chce ťa cítiť. Skladá ti poklony, lichotí ti. Často sa na teba pozerá a možno skôr jeho pohľad na sebe iba cítiš.

Usmieva sa na teba, vtipkuje a zároveň sa smeje na každom tvojom vtipe, hoci môže byť hlúpy. To sú očividné znaky. Keď to ale nevieš rozlúštiť aj tak, pozoruj niečo iné.

Pár s okuliarmi
zdroj: Unsplash/sangriasenorial

Všímaj si reč jeho tela. Keď sa totiž niekomu niečo páči, rozšíria sa mu zreničky alebo ti prejavuje určitú náklonnosť pomocou tela. Zrkadlí ťa, čo znamená, že robí presne to isté, ako ty. A to vôbec ani nemusí plánovať.

Ak je zamilovaný, rozpráva o tebe

To, že ťa chlap miluje, zistíš tak, že o tebe rozpráva rodine, blízkym a kamarátom. A potom to možno povie aj tebe. Keď sa teda dozvieš, že o tebe niekde rozprával, je to znak, že ťa má rád. Pretože mu záleží na tom, čo na teba povie jeho okolie. Alebo sa chce pochváliť, akú vo svojom živote má úžasnú ženu.

Pár na pikniku
zdroj: Unsplash/Kenny Eliason

Tak čo, zistila si konečne, či je do teba tvoj crush zamilovaný? Ak sa podľa týchto znakov nespráva, mohla by si si skúsiť prečítať aj náš ďalší článok, ktorý sa venuje tejto problematike. Ten ti možno napovie lepšie.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating