Vo vzťahu to tak býva. Niekedy si myslíš, že ťa tvoj drahý podvádza… no a niekedy máš pocit, že to bude pravdepodobne len paranoja. Pripravila som pre teba spôsoby, vďaka ktorým zistíš pravdu. 

ZMENA SPRÁVANIA 

Prečo by si sa mala obávať: O obávaní sa hovoríme vtedy, ak sa naozaj začne správať divne k tebe, ale aj k jeho rodine či priateľom. Pravdepodobne si s ním už dlho na to, aby si vedela, či je to v poriadku alebo nie.

Prečo by si sa nemala obávať: Jemná zmena nálady nie je nič, nemala by si sa obávať. Možno zažíva veľa stresu v práci alebo sa s ním skús porozprávať o problémoch.

UŽ DLHŠIE NEBOL S TEBOU VONKU

Prečo by si sa mala obávať: V zdravom vzťahu nie je dôvod na to, aby s tebou nešiel von. Keď budeš chcieť, pôjde aj on. Ak sa ho ale  opýtaš, kde je a s kým je vonku, berie to ako niečo zlé. Vtedy vieš, že niečo nie je v poriadku.

Prečo by si sa nemala obávať: Ak ti je nepríjemné, že sa musíš stále pýtať kde, s kým, ako a kedy je, povedz mu to na rovinu. Povedz, že chceš, aby bol v tomto k tebe úprimný a pozhovárajte sa.

IDE NA VÝLET, ALE BEZ TEBA

Prečo by si sa mala obývať: Je fajn, ak partneri zažívajú nejaké akcie oddelene alebo neprežívajú všetko spolu, no ak sa to deje zakaždým a nepozve ťa ani na rodinnú oslavu u nich doma, je to problém, lebo toto by mala byť samozrejmosť.

Prečo by si sa nemala obávať: Chlapské jazdy bez žien sú povinné 🙂 ak ide s chlapmi na nejaké stretnutie, mala by si ho nechať ísť, prospeje vám to.

MÁ TAJOMSTVÁ V MOBILE

Prečo by si sa mala obávať: Telefón veľa prezradí o človeku, o každodenných veciach. Ak ho má pred tebou uzamknutý a nedovolí ti pozrieť si ani fotky alebo sa na chvíľu pripojiť na jeho dáta, niečo tu nehrá. Vo vzťahu by nemalo byť zatajovanie.

Prečo by si sa nemala obávať: Predsa žijeme v 21. storočí a je úplne bežné, že možno nechce. Je k tebe ohľaduplný, predsa aj ty máš svoj telefón na heslo.

VYLUČUJE ŤA ÚPLNE Z  PLÁNOV

Prečo by si sa mala obávať: Je zlé, ak si naplánuje týždeň a ty v ňom „nehráš žiadnu rolu“. Si jeho partnerka, mal by si nájsť čas aj na teba.

Prečo by si sa nemala obávať: Povedzme si úprimne, chlapské aktivity sú pre nás ženy… no, niekedy úplne nudné. Je fajn, ak ťa neťahá na niečo, čo ťa nebaví.

Zdroj: https://thoughtcatalog.com

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.