Naozaj máme každý na tomto svete svoju spriaznenú dušu? To nezistíš, kým takúto osobu nestretneš. Vzťah s mužom, ktorý je zároveň tvojou spriaznenou dušou, je jedinečný.

Nielen, že ste spriaznené duše, zároveň ste aj najlepšími priateľmi. Poznáte svoje silné aj slabé stránky, akceptujete sa, dokážete robiť kompromisy a vždy ste tu jeden pre druhého. Bez ohľadu na to, čo sa bude diať.

Nebojíte sa otvoriť pred sebou, vždy ste k sebe stopercentne úprimní, aj v prípade, že nejde o najpríjemnejšiu záležitosť. Nemáte pred sebou žiadne tajnosti, zdieľate so sebou všetko dobré aj zlé a navzájom sa podporujete.

zdroj: Unsplash/Clarisse Meyer

Komunikácia je pre vás veľmi dôležitá, obaja si dokážete priznať chybu a nerobí vám problém tomu druhému sa ospravedlniť. Hádky vždy skončia udobrením, žiadna tichá domácnosť u vás nehrozí.

So spriaznenou dušou si úplne prepojená. Niekedy ani nemusíš nahlas povedať to, na čo myslíš a tvoj priateľ presne vie, čo chceš alebo potrebuješ. Zároveň viete, ako tomu druhému urobiť radosť. Vieš, čo poteší jeho a on zas dokáže vyčarovať úsmev na tvári tebe. Len on ti dokáže dať ten najdokonalejší darček zo všetkých.

Vzťah so spriaznenou dušou z teba robí lepšieho človeka. Nezáleží už len na tebe. Tvoja sebeckosť sa premenila na ochotu a túžbu pomáhať aj ostatným ľuďom. Uvedomuješ si, že treba podať pomocnú ruku aj tým, ktorí to potrebujú.

Ak ste spriaznené duše, s najväčšou pravdepodobnosťou zdieľate spoločné a rovnaké životné ciele. Chcete sa vydať rovnakou cestou, preto viete, že sa budete navzájom podporovať a dopĺňať.

zdroj: Unsplash/Kate Kalvach

Aj keď váš vzťah možno nie je vždy úplne dokonalý, obaja ste si vedomí toho, že len spoločne dokážete zvládnuť všetky prekážky. Len spolu ste silnejší a nevzdáte sa pred ničím.

Vaša láska prekoná všetko, to dobré a aj to zlé. Váž si, čo (a koho) máš, pretože takéto niečo sa druhý raz v živote už opakovať nemusí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.