Každá z nás túži nájsť toho pravého, princa na bielom konci, pána Božského…pomenovaní je hneď niekoľko, no ako zistíš, že máš takého chlapa naozaj po svojom boku?

Odpoveď by mala byť jednoduchá, tak, že sa obaja ľúbite a ste spolu šťastní. Niekedy sa ale ľúbiť môže aj dvojica, ktorej nie je súdené ostať spolu a po pár rokoch sa rozídu. Ak si však chceš byť istá, že sa ti podarilo nájsť tú pravú lásku, niekedy treba sledovať aj malé detaily, ktoré vypovedajú o tom, že si pre neho najdôležitejšou osobou vo vesmíre a život bez teba si jednoducho nevie predstaviť.

V pravom rade mu záleží na tebe, snaží sa robiť všetko pre to, aby si bola spokojná, prekvapuje ťa malými darčekmi, snaží sa plánovať vaše rande, prípadne vždy vymyslí zaujímavý program. Chce s tebou tráviť všetok svoj voľný čas a rozhodne nehľadá výhovorky, ako by sa z toho vyvliekol.

zdroj: Photo by freestocks.org from Pexels

Každý z nás má nejaké nedostatky, no vo vzťahu je dôležité nesnažiť sa úplne svojho partnera zmeniť, skôr akceptovať to, aký je a milovať ho aj s týmito chybičkami. A presne takýto by mal byť tvoj pán dokonalý. Vie, kedy máš akú náladu a vie aj to, že v niektorých prípadoch je lepšie sa k tebe nepribližovať. Nebude sa urážať alebo sa s tebou hádať, pretože ťa tak dokonale pozná a vie, ako na teba.

Vieš, že sa na neho môžeš spoľahnúť vo všetkom, čo budeš potrebovať? To je tiež veľmi dobrým znamením! A ak sa k tomu navyše pridá, že ti neklame a nedáva ti dôvod na žiarlenie, je to veľké plus. Rovnako ako aj to, ak nemá problém pred tebou hovoriť o svojich pocitoch či svojich problémoch.

Poznáš jeho priateľov a rodinu? Chlap nepredstaví svojim blízkym len tak hocikoho, takže ak ich poznáš, určite to s tebou myslí vážne. Vždy sa bude snažiť urobiť všetko pre to, aby ste spolu vychádzali. Na druhej strane ťa ale nebude tlačiť do toho, aby si si vyrazila s jeho kamošmi, ak ti náhodou nesadli. Taktiež sa snaží vychádzať s tvojimi kamoškami a rešpektuje, keď s nimi ideš niekam sama.

Jedným z najdôležitejších bodov na záver, ktoré hovoria jasnou zamilovanou rečou, je budúcnosť. Rozpráva o jeho, respektíve vašich spoločných plánoch do budúcnosti a ráta s tebou vo všetkých oblastiach? Si teda šťastná žena, pretože nie každý chlap dokáže otvorene rozprávať o svojich plánoch a keď aj áno, nie vždy tam figuruje aj jeho polovička.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.