Ako zbaliť chlapa? Tak túto otázku si kladie množstvo žien. Žien, ktoré túžia po vzťahu, aj keď iba nezáväznom, ale aj ženy, ktoré sa platonicky zamilovali do chlapa, ktorý im však sympatie neopätuje. Existujú zaručené metódy na to, ako v ňom vzbudiť záujem? Áno! Čítaj, uč sa, a hurá flirtovať!

Zahraj to na náhodu

Prvý tip funguje v prípade, že ho sleduješ už dlhšie, no stále sa poznáte len z videnia, či veľmi málo. Ak to chceš na neho vybaliť, trocha divadielka predsa nikoho nezabije. Náhodne vrazenie do seba v obchode, cestovanie tou istou mhd, či „osudové“ stretnutia na miestach, kam často chodí. Buď odvážna a nenápadne sa mu ukazuj na očiach. Čím viac ťa bude vídať, tým viac bude na teba myslieť.

Buď sama sebou

Ak už máš tu česť s ním aj konverzovať, nezabudni na zlaté pravidlo – byť sama sebou. Nie je nič horšie ako sa pretvarovať a hrať na niekoho, kým nie si. Okrem toho, nikdy nevieš, či ho práve týmto správaním neodradíš. Možno má rád ženy, ktoré rady čítajú knihy, a ty sa pred ním hráš na zábavnú pártyženu, aj keď tie knihy k tebe sedia viac. Okrem toho, nič nezbližuje dvoch ľudí viac, ako úprimnosť.

Požiadaj o pomoc

Či už ho poznáš alebo nie, žiaden chlap neodmietne ženskú prosbu o pomoc. Zisti, v čom je dobrý, alebo s čím by ti teoreticky mohol pomôcť. Nech je to doučovanie, pomoc v práci, či „zohnanie“ čísla na spoločného známeho. Nájdi si niečo a kontaktuj ho. Buď milá a konverzáciu jemne udržuj, možno sa rozbehne dobrým smerom skôr, ako čakáš.

Buď neodolateľná a zároveň nedostupná

Túto taktiku môžeš skúsiť v akejkoľvek situácii – či už chceš zbaliť toho fešáka na diskotéke, alebo si zamilovaná do známeho. Chlapi sú ako malé deti, chcú to, čo ich láka, no nemôžu to mať. Buď vždy upravená, slušná, priateľská a usmievaj sa. Buď ženou, ktorá očarí, no má v sebe kúsok tajomna. Tou, ktorá sa nezahadzuje s každým jedným. A hlavne, ak prejaví záujem, neskáč mu hneď do náručia. Keď ho trocha ponaťahuješ, bude z teba vo vytržení.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.