Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Nová línia najpredávanejšej slovenskej párty vodky otvára dvere do celkom novej dimenzie. Novinka obľúbenej značky Nicolaus Vodka ťa pozýva k novým zážitkom a zábave s partiou kamarátov.

Všetko začína novým hudobným beatom vytvoreným z frekvencií rastlín. Ak si ho ešte nepočula, sleduj viac v novej kampani Nicolaus HERBAL Vodky a bav sa prírodou.

Ochutnaj dúšok čistej prírody v Nicolaus HERBAL Vodke Baza&Mäta alebo Nicolaus HERBAL Vodke Horec, vďaka ktorým sa ocitneš vo svete nových, nepoznaných chutí.

V unikátnej novinke a dokonalom mixe sa stretli jemná striebrom filtrovaná vodka, prírodné bylinné arómy, krištáľovo číra tatranská voda a nižší obsah cukru.

„Zistenie, že každá rastlina vydáva frekvenciu, ktorá sa nachádza aj v hudbe, je fascinujúce. Preto sme rozvinuli myšlienku, že čistá zábava je všade okolo nás, či v prírode alebo v tanečnom klube. Nicolaus Vodka je hlavne o neobyčajnej zábave s priateľmi, preto je pre nás prepojenie prírody, frekvencie a hudby jasnou kombináciou,“ hovorí Martin Michelík, brand manažér Nicolaus Vodky.

Inšpiruj sa videom plným tajomnosti, svetiel a zaži aj ty s partiou čistú zábavu na tých najneočakávanejších miestach. Originálnu hudbu pre vodku s bylinkami vytvoril známy slovenský producent Peter Pann, ktorý si zahral aj vo videu.

Viac nájdeš iba na Facebooku a Instagrame.

 

Tlačová správa Nicolaus Vodka

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.