Neviem čím to je, ale mám pocit, že spolu s prírodou, ktorá sa pripravuje na zimu, sa aj ja pripravujem na akúsi hibernáciu. Dni sa skracujú a dlhé chladné noci predlžujú.  Vieš, čo robiť, aby si neupadla do akejsi depresie a zachovala si level svojej energie stále vysoko? Prinášam ti zopár tipov, ktoré ti pomôžu.

  1. Káva, káva a ešte raz káva – latté so škoricou ešte nikdy nechutilo tak dobre ako práve na jeseň. Ak nie si nadšenec kávy, na zvýšenie energie by ti mal bohato postačiť aj zelený čaj. V obchodoch sa dajú nájsť aj rôzne varianty s prídavkom tvojho obľúbeného ovocia, či bylinky.
  2. Poobedný spánok – dať si za obedom šlofíka nie je nikdy na škodu. Ak máš už o jednej poobede pocit, že tvoje oči nedokážeš držať otvorené a máš možnosť si niekde na chvíľku zdriemnuť, určite ju využi! Aj takých 45 minút vie doplniť energiu, ktorá ti chýba.
  3. Zájdi si zacvičiť – je to možno troška paradox, ale tí ktorí cvičia vedia, že len máločo ich dokáže naštartovať tak ako dobre odmakaný tréning. Vyplavujú sa ti totiž pri ňom rôzne chemické látky – ako endorfíny či adrenalín, ktoré ťa nabudia a dokonca aj zodvihnú náladu.

    zdroj: sublettetimes.com