Pár manželov
Pexels/Min An

Začni na sebe pracovať

V ženskej príručke nájdeš často napísané, že je potrebné, aby sa žena o seba starala. Keď sa začne zanedbávať, muž má veľké nutkanie hľadať krásu a city v cudzej posteli. Na to, aby si bola šťastná a zachránila krachujúce manželstvo, ti stačí sa o seba viac starať.

Ukáž chlapovi, že si ešte stále tá žena, ktorú si zobral za manželku, len máš teraz viac starostí. Ukáž mu, že sa dokážeš zmeniť, ak o to naozaj stojíš. Začni sa starať o svoje telo, o svoje vnútro, vzhľad, často buď aktívna a pracuj na rozvoji pozitívnych stránok.

Šťastné manželstvo
zdroj: Pexels/Nika Zhorzholiani

Obnov vaše začiatky

A posledným krokom k tomu, ako zachrániť krachujúce manželstvo, je obnoviť kontakt. Keď sa budeš snažiť o to, aby všetko vyzeralo tak, ako počas vašich začiatkoch, je dosť pravdepodobné, že sa do teba opäť zamiluje. Pokiaľ budeš dychtivá po nových informáciách a bude toho veľa, čo si budete chcieť vydiskutovať, trápneho ticha sa nemusíš báť.

Po pár mesačnom odlúčení je každému jasné, že sa stalo mnoho vecí, ktoré spolu musíte prebrať. A práve to je kľúčový okamih. Ako sa tak budete rozprávať na večeri, môže sa do teba znovu zamilovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating