Začiatok Nového roka prináša so sebou nielen nové predsavzatia, ale aj nádej, že všetko sa obráti k lepšiemu, že práve tento ďalší rok bude rokom nových vzrušujúcich zážitkov. Zhrnutie, že to bude jednoducho nezabudnuteľný rok! No ale ako ho odštartovať hneď od začiatku čo najlepšie? Toto by si mala rozhodne vedieť…

Možno si nemala vo zvyku stanoviť si ciele, tentokrát to však urob. Zamysli sa nad tým, kde si teraz a kde by si sa až chcela dostať, pretože ak nevieš, kam máš ísť, ťažko sa niekde dostaneš. Ak chceš zmenu vo svojom živote a túžiš po tom, aby Nový rok bol tým lepším, musíš začať plánovať. Určite ti pomôže aj to, keď si spravíš zoznam svojich minuloročných úspechov. Na čo si bola hrdá, čo sa ti podarilo začať a stále na tom pracuješ. Toto je dobré najmä preto, pretože aj minimálne úspechy ťa posúvajú vpred!

Nebude na škodu, keď do svojho života privítaš viac podnikavých ľudí. Môžeš sa stretnúť napríklad s inšpirujúcimi podnikateľmi alebo si vypočuť zaujímavú prednášku.. A čo tak zúčastniť sa nejakej plnohodnotnej diskusie? Aj z týchto aktivít, či stretnutí si môžeš niečo dobré zobrať, čo ti dá nový pohľad na veci a pomôže ti odštartovať rok tak, ako si želáš.

Buď otvorená novým myšlienkam, ale aj novému spôsobu práce. Najmä ak si osoba, ktorá sa ťažšie prispôsobuje. Bude to pre teba výzva, ktorá ti prinesie ovocie. K lepšiemu začiatku roka ti pomôže taktiež, keď skúsiš viac hovoriť „áno“ ako „nie“ najmä, ak dostaneš zaujímavý pracovný návrh od svojho nadriadeného. Užitočný tip pre teba, spíš si svoje predsavzatia. Ak si ich nenapíšeš, môže sa stať, že časom na ne zabudneš. Ak náhodou zlyháš, nedaj sa nikdy odradiť. Neboj sa toho, že si svoje zlyhanie priznáš. Snaž sa hľadať cestu späť k túžbe, predsavzatiu, ktoré si si dala.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.