instagram.com/explorerssaurus_

Nie každá láska v živote je aj opätovaná. Niekedy chceš byť s niekým, koho nemôžeš mať. Chcela by si, aby to nebolo iba jednostranné, no on to tak vôbec necíti. Ty miluješ, premýšľaš, trápiš sa. On o tom nemá ani poňatia.

Tvoj život píše príbeh, ktorý by mohol byť ako z romantického filmu, ak by tie sympatie neboli iba z jednej strany. Z tvojej strany. Je tu niekto, kto ti nedá spať. Niekto, na koho myslíš každé ráno, každý deň, každý večer. Získal si tvoje srdce a ani o tom netuší. Zatiaľ čo ty si vás predstavuješ niekde pred oltárom, v jeho myšlienkách sa ty neobjavuješ ani náznakom.

Je zadaný? Ani ťa nepozná? Alebo naopak, je tvoj až príliš dobrý kamarát? Dôvody, prečo mu nepovieš, čo k nemu cítiš môžu byť rôzne. No kým sa nerozhodneš s tým niečo spraviť, ostaneš zaseknutá v čase a citoch, ktoré ťa utrápia.

Keď si uvedomíš, že z tvojho želania byť s ním ostane navždy len želanie, musíš sa posunúť ďalej. Toľko nocí si o ňom snívala, toľko sĺz ti už stieklo po tvári, že nemá význam to opakovať. Nemôžeš smútiť za niečím, čo nikdy nebolo tvoje. Žiadne city, pohľady, túžby, sa ti nevrátili späť. Na svete je toľko iných mužov, ktorí by ti ich s láskou dali 2x toľko!

Aj keď tvoje pocity boli skutočné, váš spoločný príbeh nie. Milovala si, túžila si, a ostalo ti iba zlomené srdce. Možno mohli byť veci inak, ale nie sú. A ty žiješ tu a teraz. Musíš začať písať vlastný príbeh. Taký, v ktorom viac nedovolíš, aby sa s tebou zahrával niekto, kto o teba nemá záujem.

Hlavu hore, drahá! Bolo v poriadku poplakať si, ale teraz sa nadýchni a kráčaj vpred. Koniec styku s ním. Koniec sledovania jeho sociálnych sietí. Raz a navždy nechaj ísť niečo, čo si poriadne nemala, aby mohlo prísť niečo, čo bude skutočné.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating