Rolák – niekto ho miluje a niekto nenávidí. Kúsok, ktorý patrí medzi klasiku sa na jeseň vracia ako základ štýlového outfitu. Dáš mu šancu aj ty? 

Nielen, že vďaka svojmu typickému strihu ti v chladnom počasí chráni krk, ale i vyzerá lepšie, ako obyčajné tričko či sveter. V obchodoch ho už nájdeš v tých najrôznejších štýloch a materiálov. Ak si nevieš rady, ako a s čím ho kombinovať, pozri si náš výber z Instagramu, kde určite nájdeš inšpiráciu.

View this post on Instagram

a u t u m n v i b e s 🍂

A post shared by RIKE, 22 (@rikeandrsn) on

View this post on Instagram

Some days just start better than others. The place I went was so beautiful, the weather was perfect and the exhibition I went was amazing too🌈 I was really in a super duper fantastic mood till the point that I was behaving like a happy kid jumping running here and there, simply singing, and even did the 'butterfly dance' in public while me and my friends were travelling from one place to another hahaha Filled myself with positive energy, and I loved it loved it loved it ! And guess what, It's my 4th #100happydays woohooo✨🎉🎆 How blessed 💕 . . . 📷 @juliesyk #positivevibes #smile #rouge #red #lipcolour #sweater #turtleneck #perfectday #sunny #artistry #artistrycosmetics #makeupartistry #parisienne #throwbackpic #candidphotography #jolynleejolyn

A post shared by Lee Jolyn (@jolynleejolyn) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.