Instagram/janahrmi

Ak chceš vidieť, akou zmenou a akým progresom si za posledné roky prešla, stačí sa pozrieť na svoje staré fotky. Pri pohľade na ne niekedy nebudeš chcieť veriť tomu, že sa pozeráš na jednu a tú istú osobu. Fotografiu spred 8 rokov zverejnila aj beauty influencerka Jana Hrmová, ktorá sa v tom čase chystala do reality šou Farma.

Práve vďaka Farme sa Janka dostala do povedomia Slovákov. Aj keď síce nevyhrala, účasť jej pomohla rozbehnúť jej kanál na YouTube, ktorému sa venuje dodnes a veľmi sa jej darí. Je úspešná nielen po pracovnej stránke, ale pravidelne maká aj na sebe a svojej postave.

Ak hľadáš inšpiráciu a motiváciu, stačí ak zájdeš na Jankin profil. Pravidelné cvičenie a vyvážená zdravá strava sa podpísali na tom, že 26-ročná kráska nikdy nevyzerala lepšie. Postupom predchádzajúcich mesiacov môžeš vidieť progres, ktorý dosiahla.

Jej dokonalú postavu by jej mohli mnohé závidieť a Janka nemá problém ukazovať sa na sociálnych sieťach aj v plavkách alebo zvodnej spodnej bielizni. Z reality šou si ju môžeš pamätať s pár kilami navyše, ktoré jej ale tiež pristali. No len málokto na Farme nepribral, keďže tam jedli stále múčne jedlá.

Vo svojom príbehu ex-farmárka zverejnila fotku z fotenia, ktoré absolvovala pred nástupom na statok. Verila by si tomu, že odvtedy ubehlo už 8 rokov?

zdroj: Instagram/janahrmi

Porovnaj si túto fotku s tým, ako vyzerá Janka dnes. Úžasná premena, nemyslíš? Na prvý pohľad by si možno ani nepovedala, že ide o jednu a tú istú osobu. Podobnou neskutočnou zmenou prešla aj ďalšia ex-farmárka Lula Gachulincová, ktorá nedávno tiež zdieľala takúto svoju premenu.

Ako vyzerá Jana Hrmová dnes

Zdroj: Instagram/janahrmi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News