Pár pri západe slnka

Je to len jedno slovo. Slovo, ktoré každá z nás chápe úplne inak. Slovo, pri ktorom si každá z nás predstaví inú tvár a vytiahne jedinečnú spomienku. A všetky chceme, aby tá tvár bola skutočne vedľa nás. Aby sa ten princ z našich snov premenil v človeka, pri ktorom pochopíme, že toto je láska. 

Láska má veľa podôb a nie vždy sa končí rozprávkovo. Zažívame vzťahy, ktoré sú naozaj rôzne a vždy si myslíme, že to už musí vyjsť. Lenže, nemusí. Občas máš na očiach len tie povestné ružové okuliare a až po čase pochopíš, kde nastala chyba. Potom však stretneš niekoho, kto ti ukáže, že vzťah môže byť aj tak ľahko prirodzený.

Pýtaš sa: „Toto je láska?“

Doteraz si poznala jej iné tváre. S tými mužmi pred ním, to bolo o inom. Zrazu sa ti zdá, že to bola katastrofa. Pretože sa nemôžeš ubrániť tomu, že porovnávaš. Keď stretneš skutočne toho pravého, nebudeš sa cítiť ako princezná. Budeš sa cítiť sama sebou. On ťa nikdy nebude súdiť a bude ťa milovať takú, aká si. Za všetko to dobré, ale aj to zlé. To, za čo ťa v minulosti odpisovali. Myslela si si, že nemáš cenu, no on ti dokázal, že je poriadne vysoká.

Pri ňom sa budeš cítiť tak, akoby zrazu bolo všetko v tvojom živote v poriadku. Ten život bude naplnený pokojom, pohodou a úprimným citom. Žiadne klamstvá, výčitky, obvinenia, žiarlivostné scény, … len absolútna dôvera, rešpekt, opora a podpora. Presne tak, ako by to malo byť. Tak, ako si po tom podvedome vždy túžila. Vysnívala si si ho a on prišiel.

Piknik pri mori
zdroj: Pexels/Los Muertos Crew

A presne toto je láska. Len obyčajné bytie v radosti. Keď sa stretnú 2 duše, ktoré si rozumejú aj bez slov, ktoré sa chápu, aj keď sú iné. Budeš to vedieť od prvého momentu, čo sa vaše cesty spoja.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating