Láska chlapa je častokrát iná, ako láska ženy. Mnohokrát i inak vzniká, možno úplne obrátene ako u žien. U žien sa zakladá viac na porozumení, na dotykoch, držaní za ruky, na bozkoch, na pocitoch „spriaznených duší“. Teda aspoň na začiatku.

U mužov častokrát začína úplne inak. Darmo si budeme klamať, majú to jednoducho tak naprogramované, nech už by sme s tým chceli spraviť čokoľvek, nezmeníme to. Sú svetlé výnimky, no častokrát to ide práve cez posteľ. A až potom sa chlap skutočne „zaľúbi“.

Zamilováva sa následne. Postupne začína mäknúť. Začína sa stávať z toho silného nedostupného chlapa niečo jemné, nežné, čo ťa stále vyhľadáva, túži sa k tebe pritúliť, povedať ti, ako mu je s tebou dobre, že mu nič nechýba a že je skutočne šťastný. I muži majú city, aj keď o tom častokrát pochybujeme. Ale každý má srdce. No nie pri každej žene to srdce zmäkne.

zdroj: pexels.com

Láska chlapa neznamená to, že ti bude stále písať alebo volať. Láska znamená, že si nájde na teba čo najviac času a chce ten čas stráviť s tebou.

Láska chlapa neznamená to, že ti bude rozprávať nezmysly, ktorým ani on sám neverí, ale to, že to čo povie, skutočne i urobí.

Láska chlapa neznamená to, že ti vždy otvorí dvere, či zaplatí večeru, ale to, že ti je vždy nablízku, keď to najviac potrebuješ.

Láska chlapa neznamená to, že vypočuje tvoje želania, ale to, že sa bude čo najviac snažiť, aby ti tie želania pomohol splniť.

Láska chlapa neznamená to, že ti bude stále hovoriť ako ťa ľúbi, ale to, keď ti to bude skutočne i dokazovať skutkami.

Láska chlapa neznamená to, že ti bude stále niečo nové či dokola to isté sľubovať, ale to, keď raz povedané bude realizovať.

Láska chlapa neznamená to, keď ti povie, že si úžasná, ale to, keď to bude hovoriť všetkým naokolo.

Láska chlapa je to, čo ti chlap dá, keď to skutočne dať sám od seba chce a nie to, keď ti to dá, keď si to od neho vynucuješ.

Láska chlapa vie byť krásna, keď sa skutočne zamiluje.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.