Vzťah s nižším mužom
Pexels/Cody Portraits

Je dôležité pamätať na to, že každý chlap má iné potreby a preferencie v oblasti s*xu, takže najlepší spôsob, ako uspokojiť muža v posteli, je hovoriť otvorene o vašich túžbach a potrebách a nájsť spoločnú cestu. Tu je niekoľko tipov, ako to môžeš dosiahnuť.

Počúvaj ho a venuj mu pozornosť

Muži často potrebujú cítiť, že sú počúvaní a že im je venovaná pozornosť, no nielen v posteli, ale aj v živote. Uisti sa, že sa počúvate navzájom a že sú vaše potreby vyvážené.

Zisti, čo ho vzrušuje

Nauč sa, čo ho vzrušuje, a využi to v posteli. Páči sa mu, keď mu lížeš uši alebo keď mu bozkávaš krk? Dopraj mu, čo má rád. A ak si trúfalá, vďaka hrám, o ktorých sme písali v tomto článku, sa mu okamžite postaví.

Milovanie
zdroj: Unsplash/Dainis Graveris

Vyskúšaj nové veci

Chlapi často túžia po nových zážitkoch a vzrušení, takže sa neboj vyskúšať nové veci v posteli. Skúste hrať role, milovať sa na netradičných miestach, s*xi bielizeň či hračky pre dospelých.

Hovoríš si, že takéto pomôcky nie sú nič pre teba? Prečítaj si náš článok o tom, prečo by si sa nemala hanbiť a radšej to skúsiť. Keď naberieš odvahu, vyskúšaj práve tieto.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating