Ako urobiť chlapovi radosť

Ženám sa páči, ak nám muži skladajú komplimenty a iné pekné veci. Muži to síce nepriznajú, ale takéto slová ich tiež dokážu zahriať pri srdci. Ak chceš vedieť, ako urobiť chlapovi radosť, nemusíš mu len navariť a postarať sa o neho. Skús to na neho aj slovami.

Každému mužovi môžeš urobiť radosť inými vetami, no určite sa zhodneme na tom, že všetkých poteší pochvala. Tá sa môže týkať čohokoľvek. Pochváľ mu jeho vzhľad a to, ako vyzerá. Ešte väčšiu radosť mu urobíš vtedy, ak oceníš to, čo urobí. Najmä v prípade, keď sa mu niečo naozaj podarí a má z toho veľkú radosť.

Je dôležité, aby si dokázala pochváliť, čo pre teba tvoja polovička robí. A aby si si to naozaj aj vážila, nemalo by ísť o slová vyslovené len tak do vetra. To isté platí aj v prípade, ak mu chceš poďakovať za to, že je taký skvelý chlap a že ti s ním je dobre. Cítiš sa pri ňom ako najšťastnejšia žena na svete? Rozhodne mu to povedz. Nemusíš mu to opakovať každý deň, ale sem-tam mu to pripomeň.

Dvojica v objatí si chce dať pusu
zdroj: Pexels/ Ron Lach

Buď pre neho oporou

Ako urobiť chlapovi radosť aj bez toho, aby si mu niečo povedala? Buď tu vždy pre neho. Mala by si ho podporovať. Ak niečo vymyslí, nesnaž sa ho od toho silou-mocou odhovárať. Radšej mu povedz, že mu veríš a vieš, že to dokáže.

Ak by si k nemu bola negatívna, mohlo by sa ho to dotknúť a mohol by mať pocit, že mu nič nedopraješ. Ak mu s niečím môžeš dokonca pomôcť, smelo do toho. Povedz mu, že s tebou môže počítať.

Prepáč, prosím, ďakujem

Jednoduché slovíčka, na ktoré však často zabúdame. Neber všetko, čo urobí, ako samozrejmosť. On nie je povinný robiť to pre teba a ak to robí, zjavne ťa naozaj miluje. Preto sa mu poďakuj za veci, ktorými ťa prekvapí. A nemaj problém sa mu ospravedlniť, ak niečo vyvedieš ty a je to tvoja chyba.

Ak od neho budeš niečo chcieť, nevysielaj mu telepatické signály a nedúfaj, že mu niečo dôjde. Popros ho o pomoc. On sa môže vďaka tomu cítiť dôležito, pretože ti bude môcť s niečím pomôcť. A nebudú medzi vami vznikať zbytočné nezhody kvôli tomu, že si od neho niečo chcela a nedostala si to preto, že si nič nepovedala.

Samozrejme, že mu môžeš hovoriť aj ďalšie pekné veci, ale toto by mal byť základ. Potom mu môžeš povedať ďalšie dôvody, kvôli ktorým ho miluješ. Tie nájdeš v našom predošlom článku

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating