Aj ty sa snažíš schudnúť čo najrýchlejšie? Úprimne, ktorá z nás je kamoška s odpornými diétami? Každá bojujeme so svojimi kilami, leto je v plnom prúde a my máme stále mindráky z našej postavy. Ako však schudnúť rýchlo, zdravo a bez toho, aby si sa cítila zle? 

Chceš schudnúť za dva týždňe? Zabudni pred dovolenkou na dlhé dni strávené vo fitku bez výsledkov. Vďaka nuMe si budeš užívať dovolenku plnú energie a s krásnym telom, ktoré ti bude všetci závidieť. S nutrične vyváženou nuMe stravou s kolagénom sa môžeš kochať super krivkami v plavkách a užiť si dovolenku naplno. nuMe strava ti pomôže zhodiť prebytočné kilá a výsledky sa dostavia za pár dní. Do dovolenky môžeš byť ešte stále fit. Stačí sa zaťať a začať so sebou niečo robiť.

Tajomstvo tvojho úspechu je v každodennej rutine. Zdravé návyky si vyžadujú disciplínu, ale keď si zvykneš robiť niečo, čo ťa posilňuje a dodáva ti energiu každý deň, naozaj sa budeš cítiť zdravie, šťastnejšie, sebavedomejšie a fit!

Ak sa počas prvých dní stále budeš cítiť hladná, nuMe tím si poradil aj s týmto problémom. Unikátny nuMe Slim Boost – pomocník pri diéte vo forme žuvacích karameliek s príchuťou lahodnej sladkej jahody s glukomanánom, ktoré ťa vždy zachránia. Najmä keď budeš potrebovať zahnať hlad alebo obrovskú chuť na niečo sladké.

PREČO SI VYBRAŤ NUME DIÉTNU STRAVU S KOLAGÉNOM:

  • 100% vitamínov, minerálov a vlákniny = príjem všetkých potrebných živín aby tvoje telo žiarilo energiou.
  • Pridaný kolagén = dodá pokožke elasticitu a podporí kvalitu vlasov a nechtov.
  • Rýchla a jednoduchá príprava = ideálne riešenie na cesty, dovolenky a do kancelárie.
  • Vhodné aj pre diabetikov, vegetariánov a celiatikov.
  • Zdravé stravovacie návyky = pravidelná strava.
  • Lahodná nízkokalorická strava = rýchly úbytok na váhe.

Zobraziť celú galériu (6)
zdroj: www.nu-me.eu

Naše tri nuMe kráľovné, Adriana, Maťka a Lucka sa zhodli v tom, že zmena životného štýlu, ktorú s nuMe diétnou stravou s kolagénom podstúpili, im zmenila život a že si viac vážia samy seba. Cítia sa sebavedomejšie, naučili sa pravidelne stravovať, majú dostatok energie, krajšiu pleť, vlasy a tešia sa zo svojho úspechu i z toho, že si môžu kupovať nové, menšie oblečenie.

Diev­čatá oce­ňujú, že po­čas pre­meny ne­hla­do­vali, boli plné ener­gie a tak­tiež sa na­učili zdravo stra­vo­vať a do­dr­žia­vať pra­vi­delný pitný re­žim. nuMe di­étna strava im na­toľko chu­tila, že aj keď pre­mena skon­čila, na­ďa­lej budú pro­dukty nuMe vy­uží­vať.

nuMe ba­le­nie je nielen ekologické, ale aj vhodné na ces­to­va­nie a hlavne na blí­žiace sa letné do­vo­lenky. Rýchla a jed­no­du­chá príp­rava ti ušetrí čas a ty si mô­žeš uží­vať do­vo­lenku na­plno. Taktiež si svoje jedlo spoločne s nuMe môžeš pripraviť aj s ľadom alebo zmrzlinou počas horúcich dní. 

Zobraziť celú galériu (6)
zdroj: www.nu-me.eu

Produkty nuMe obsahujú všetky potrebné vitamíny, minerály, vlákninu a bielkoviny, ktoré naše telo potrebuje na správne fungovanie – preto budeš mať dostatok energie počas chudnutia. Be­ne­fi­tom stravovania s nuMe je ko­la­gén na zlep­še­nie stavu po­kožky, vla­sov, nech­tov a kĺbov. Rýchla a jed­no­du­chá príp­rava ti ušetrí čas a ty si mô­žeš uží­vať do­vo­lenku na­plno.

Ak si od­vážna a chceš sa na­dobro roz­lú­čiť s pre­by­toč­nými ki­lami, pri­hlás sa do 30 dňo­vej vý­zvy a zaži pre­menu na vlast­nom tele.

Článok vznikol v spolupráci s nuMe

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.