Tiež si niekedy hovoríš, ako to tá žena všetko stíha? Zuzana Strausz Plačková bola kedysi len tvárou reality šou, no dnes je z nej úspešná podnikateľka a obľúbená influencerka.

A práve fanúšikovia jej pomáhajú v tom, aby jej biznis napredoval. Veď nebyť platiacich zákazníkov, asi žiadny obchod by nemohol fungovať. Ľudia si na jej produkty dokonca zvykli natoľko, že keď cez víkend vyhlásila zľavu na jej vlasové vitamíny, e-shop zahltili stovkami objednávok, s ktorými sa pochválila na svojom profile.

zdroj: instagram.com/queen.plackova

A je úplne jedno, s čím príde a čo ponúkne. Úprimne, dokázala by si vymenovať všetko, čo Zuzana predáva a s čím podniká? Tento zoznam je pomerne dosť dlhý a neustále naň pribúdajú aj nové položky. Niekedy však možno nezáleží ani na samotných produktoch, skôr zaváži jej vplyv, ktorý má na svojich sledovateľov a fanúšikov.

Veď kto by nechcel vyskúšať a mať niečo, čo je podľa nej dobré a oplatí sa do toho investovať? Veľký úspech zaznamenala svojou kolekciou oblečenia a kolagénom, ktorý sa vypredáva rýchlosťou blesku. Okrem toho má tiež kozmetické produkty ako arganový olej a najnovšie prekvapila novinkou v podobe vegánskych vitamínov.

Zuzana predstavila na svojom profile produkty na detox, odvodnenie či spaľovanie nadbytočných kilogramov. Je naozaj obdivuhodné, ako to všetko dokáže stíhať, keďže okrem predaja má aj vlastnú kaviareň Pink Garden, ktorá býva každý deň plná.

Mala si už možnosť vyskúšať niektorý jej produkt, prípadne si si už niečo objednala? Ak áno, s čím si bola spokojná najviac?

View this post on Instagram

Bizniss Woman 🥳☝️

A post shared by Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.