Je pre mňa ten pravý? Toto je otázka, ktorú si si položila už najmenej desaťkrát. Muži sú rôzni, rovnako ako aj my ženy. Každá z nás prejavuje lásku iným spôsobom a to isté platí aj u mužov. Niektoré veci sú však pri každej pravej láske nemenné! Poďme sa na ne spoločne pozrieť.

Z jeho bytia kričí to, že ťa miluje

Áno, je to presne tak! Videl ťa už v mnohých situáciách, no stále si bola jeho nádhernou princeznou, o ktorú sa postaral. Keď ti je zima, dá ti svoju bundu, alebo si pozrie film, ktorý si vybrala ty. Možno si niekde na párty, kde to preženieš s vínom, a vravíš mu nie veľmi vtipné žartíky. No on je stále tu, dokonca ti vraví, že pritom vyzeráš roztomilo. To všetko robí len preto, že ťa bezpodmienečne miluje.

Váži si ťa

Neberie ťa ako samozrejmosť. Váži si každý jeden deň strávený s tebou. Vymýšľa a plánuje, kam spolu pôjdete, a čo zaujímavé navštívite. Jednoducho ťa rozmaznáva. Keď máš chuť na jahody, tak neváha a kúpi ti ich. Ak ťa miluje, jeho srdce je ako karamel- celé rozpálené láskou k tebe, a preto neváha urobiť čokoľvek, čím by ťa potešil.

Má podobné názory ako ty

Nie, to neznamená, že je pod papučou a bude vravieť „Áno miláčik!“ na všetko, čo mu navrhneš. To znamená, že máte podobný postoj k životu. Niekto chce veľa cestovať a mať dobrodružný život plný poznávania, inému zasa stačí pokojný život niekde v malom mestečku v kruhu svojej rodiny. Ak máte so svojím partnerom podobný pohľad na život, je to jedno velikánske plus. Až pomynie povrchná zamilovanosť, práve to bude Severka, ktorá vám zaručí  šťastné spolunažívanie.

Milostná symbióza

Rovnako ako podobné názory na život, tak aj spoločné intímne porozumenie je pre vzťah veľmi dôležité. Je dôležité, aby tvoj partner vedel, ako ťa dostať do varu. Jednoducho náš sexuálny pud nezaprieme. Raz jeden známy filozof Schopenhauer povedal, že všetko je riadené svetovou vôľou, v ktorej hrá sexuálny pud tú najdôležitejšiu úlohu. Tak teda, nepochybne jeho pravda pretrváva aj dodnes.

Vie ťa rozosmiať

Zdá sa, že to nie jeveľmi podstatná vec, no naopak , je veľmi dôležitá. Predstav si, že by si sa celý čas musela tváriť vážne a rozprávať sa len seriózne. Určite by ťa takýto vzťah nudil. Alebo naopak, ešte horšou verziou by bolo, ak by sa ťa pokúšal rozosmiať, no dosť neúspešne. Ak ťa vie rozosmiať bez menšej námahy, je to naozaj ten správny chlapec pre teba.

Ak si svojho milovaného našla v tomto článku, tak určite je to chlapec, ktorý ťa úprimne miluje a je pre teba vhodným partnerom. Vo vzťahu sa však netreba riadiť len podľa určitých predpísaných koncepcií. Musíš to jednoducho cítiť vo svojom vnútri, musíš cítiť, že je niečo inak ako predtým. Preto neváhaj a spoľahni sa na svoje city.

Komentáre