Ako si zmeniť byt

Chceš vedieť, ako si zmeniť byt bez toho, aby si to tam teraz celé prerábala,  presúvala nábytok a maľovala steny? Ak na nič z toho nemáš chuť, čas, ani financie, stav na týchto 5 trikov. 

Pohraj sa s osvetlením

Osvetlenie je v interiéri veľmi dôležité, hoci o tom mnohí ani nevedia. Pokiaľ je správne naplánované a nastavené, dokáže úplne pozmeniť atmosféru v celom byte. Skús si kúpiť nový moderný luster, rôzne svetielka, originálnu stojacu lampu a uvidíš, ako sa zmení interiér.

Zmeň okná

To neznamená, že tie staré musíš vymeniť na nové, to nie. Ide o to, že okná v miestnosti vždy vynikajú, a preto si ich každý všíma, hoc aj nevedome. Pokiaľ ich zmodernizuješ a ozvláštniš, určite sa to pozitívne odrazí na dizajne celého bytu. Na výber máš z rôznych možností. Môžeš si kúpiť nové závesy, dekorácie na okná, môžeš ich celé prefarbiť, dať na ne zaujímavé rastlinky a podobne.

Zmodernizuj nábytok

Nový nábytok vždy dokáže zmeniť interiér. Ale lacnejšie a kreatívnejšie bude, keď prerobíš ten starý a dáš mu druhú šancu na život. Môžeš ho prefarbiť do aktuálnych farieb tejto sezóny, niečo na ňom zmeniť, pridať ornament a podobne.

Pridaj doplnky

Doplnky ti dokážu veľmi pomôcť vo vytváraní tej správnej atmosféry tvojho bytu. Neboj sa zaexperimentovať a vďaka nim spraviť svoj byt trošku výraznejším. Už len keď vymeníš alebo zavesíš nové obrazy na stenu, celé to bude vyzerať inak.

Kúp si rastlinky

Rastlinkami nikdy nič nepokazíš. A v poslednej dobe sú najviac trendy, čo sa týka výzdoby bytu. Naozaj ho dokážu zmeniť na nepoznanie a ešte viac ho zútulniť. Vyhrať sa môžeš aj s kvetináčmi, do ktorých tie rastliny dáš, v tomto prípade sa fantázii medze nekladú.

Svoje bývanie dokážeš výrazne zútulniť aj vďaka rôznym maličkostiam za pár eur. Viac si o nich môžeš prečítať v tomto našom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife