Muž a žena

Získať si mužské srdce nie je vždy tak jednoduché, ako sa nám môže zdať. Niekedy sa na neho stačí usmiať a už si k tebe v bare prisadne, inokedy potrebuješ vytiahnuť tie najsilnejšie ženské zbrane, aby si ťa vôbec všimol. Niektoré zaručene fungujú, iné už patria do kategórie „staré známe triky“.

Všetky ženy ich poznajú, a keď máš s flirtovaním nejaké skúsenosti, klamala by si, ak by si povedala, že si tipy od kamošiek nikdy nevyužila. No ak si chceš jeho srdce získať úprimne, mala by si staviť na istotu. Keď ti nejde len o románik, ale vážny vzťah, tieto tipy ber ako sväté písmo.

Buď vždy sama sebou

Všetky sme už počuli o rôznych trikoch, ktorým chlapi neodolajú – hrať s ním hru na to, že našiel ženu, o ktorej sníval. Zistiť si, čo ho „berie“ a takto ho nalákať. Videla si film 27 šiat? Ak áno, potom ti netreba vysvetľovať, že klamstvá sa vždy odhalia a mužovi tvojich snov sa nebude páčiť, že si sa hrala na niečo alebo niekoho, kým v skutočnosti nie si.

Ak túžiš po skutočnej láske, buď sama sebou. Inak nie je dôvod na to, aby si sa snažila o niekoho, kto ťa nebude ľúbiť takú, aká si.

Hľadaj, čo máte spoločné

Toto je tip, ktorým nič nepokazíš a nič na neho ani nebudeš hrať. Ak sa ti naozaj páči, hľadaj to, čo vás spája a „nenápadne“ mu to predhadzuj. Či už ide o rôzne témy na debaty, názory, ciele alebo koníčky. Chlapi pociťujú viac sympatií k žene, s ktorou majú ako tráviť čas. Pekná slečna, s ktorou si veľa nepovedia, ich prestane baviť veľmi rýchlo.

Netlač na jeho srdce

Chlapi sú v tomto, prepáčte, pomalší. Aby si uvedomili, že sa zamilovali, potrebujú viac času. Ak budeš príliš tlačiť na pílu, je dosť možné, že ti jednoducho utečie. Nechaj tomu voľný priebeh, buď milá, vtipná, ale i trochu nedostupná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating