pár v pralese

Niekedy sa to stáva. A ak povieš, že sa ťa to netýka, tak potom klameš. Priznaj to. Minimálne raz si si písala s niekoľkými chlapmi naraz. Možno to boli iba dvaja a možno hneď niekoľko, s ktorými si flirtovala. Alebo sa to stalo aj osobne. No ako si vybrať toho správneho zo všetkých týchto možností?

Je to nepekné, no určite si už takto viacerých chalanov ťahala za nos. Povedala si si „veď čo, oni určite robia to isté, prečo by som nemohla aj ja“. A možno si aj mala pravdu. Teda, v takých 90-tich percentách áno.

Ako si vybrať toho správneho
zdroj: Unsplash/Chris Ghinda

A ak si takto mužov ťahala za nos, určite ti to vtedy nevyšlo ani s jedným, však? Naučíme ťa teda, ako si vybrať toho správneho. Pomocou našich rád túto voľbu nikdy neoľutuješ.

Všetkých otestuj

Je samozrejmé, že ak si chceš niektorého z tvojich nápadníkov vybrať, mala by si ich všetkých otestovať. Ale dávaj pozor, aby to bolo nenápadné, pretože by na tvoju fintu mohli prísť.

Ide o klasický test, či má o teba seriózny záujem. Pýtaj sa na jeho rodinu, na jeho priority, na to, čo si predstavuje v budúcnosti. Ak sa ti odpovede jedného nebudú páčiť, ukončíte to. Ak mu ide iba o to jedno, tak potom nie je o čom.

Pár na rande
zdroj: Unsplash/jarritos

Nemyslíme tým ale, že mu máš vynadať alebo ho iba ghostnuť. Už vo viacerých článkoch sme ti písali, že v takomto prípade by si mu mala vysvetliť, že tam cesta nevedie a ak to pochopí, je rozumný a nechá ťa ísť.

Vyraďovacou metódou teda pomocou tohto bodu zistíš, kto je pre teba najvhodnejší kandidát. Veď predsa, keď sa ti niekoho názory na život nepáčia už na začiatku, postupne ti môže začať liezť na nervy. A to vo vzťahu určite nechceš.

žena a muž sa na seba smejú
zdroj: Unsplash/quirvan

A čo ak sa ti podarilo vyradiť iba jedného či dvoch a ty máš v rade ďalších nápadníkov? Tak čítaj ďalej.

Tvoje pocity sú najdôležitejšie

Tento bod je trošku na hrane so spomínaným ťahaním za nos. A realizuje sa tak, že všetkých ich pozveš von. Normálne si vymyslíte program a budete sa baviť o všetkom možnom. Ak ti to nebude vyhovovať, budeš proste vedieť, že to nie je to pravé.

To, čo pri ňom cítiš, je to najdôležitejšie. Keď k jednému z nich cítiš najväčšiu náklonnosť a lietajú medzi vami iskry jedna radosť, práve on je ten pravý. Ostatných potom opäť môžeš vyradiť.

zaľúbený pár
zdroj: Unsplash/freestocks

Pouč sa z chýb

Hoci sa mohlo zdať, že predošlý bod je dôležitý, tento je ešte o stupienok dôležitejší. Ide o to, aby si sa vyhla omylom z minulosti. Ľudia do našich životov prichádzajú preto, aby boli našimi lekciami, z ktorých sa máme poučiť. Keď teda odídu, pretože tí ostatní sú darom.

Ak chceš nájsť niekoho, kto za to naozaj stojí, musíš sa zbaviť minulosti a toxických ľudí. Keď si teda píšeš s chalanom, ktorý ťa už viackrát sklamal, ihneď ho vyraď. On si tvoju pozornosť ani nezaslúži, nie to, žeby ešte súperil s inými. Vôbec nie je ich rovnocenným partnerom.

 

Hľadáš predsa niečo výnimočné. Niečo, čo sa deje len raz za život a nie niečo, čo sa dookola opakuje a cítiš sa, akoby si uviazla v kruhu. Ak máš ale také „suchšie“ obdobie a nikto o teba už dlhšie neprejavil záujem, poradíme ti, ako nájsť lásku. A to rovno tú pravú. Dozvieš sa to v našom ďalšom článku, ktorý sa ti zobrazí po kliknutí SEM.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating