Žena si užíva advent

Advent patrí k najkrajším obdobiam v roku a už v nedeľu si zapálime druhú sviečku na adventnom venci. Aby si si december a prípravy na Vianoce dokonale užila, máme pre teba zopár tipov na činnosti, ktoré by si rozhodne v týchto dňoch a týždňoch nemala vynechať. Bez nich by to nebolo ono.

Povinnosti ako upratovanie či varenie sme sem nedávali, aj keď sú potrebné, skôr sme sa zamerali na činnosti, ktoré ti prinesú trochu radosti.

Spíš, čo všetko musíš stihnúť

Na začiatok by si si mala spísať všetky povinnosti, ktoré musíš stihnúť do konca roka, napríklad aj tie pracovné. Ale len preto, aby si vedela, koľko času ti zostáva na zábavu. Čím skôr splníš všetko zo zoznamu, tým rýchlejšie si budeš môcť užívať ničím a nikým nerušené sviatky.

Navštív vianočné trhy

Vianočné trhy a advent k sebe patria ako rezeň a zemiakový šalát. Vianoce bez nich proste nemôžu byť. Ak pochádzaš z menšieho mesta, zisti, či budete mať nejaké aj vy, no ak nie, urob si výlet do niektorého z krajských miest. V našom článku nájdeš prehľad, kedy sa ktoré trhy otvárajú.

Urob si zimnú/vianočnú manikúru

Môžeš si ju urobiť sama a použiť napríklad rôzne dekoračné nálepky. Ale pokojne zájdi aj k nechtárke, ktorá na tvojich rukách vyčaruje umelecké dielo. Dovolené je všetko – zelená, červená či zlatá farba, snehové vločky, motívy stromčekov, snehuliakov alebo darčekov. Fantázii sa medze nekladú.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife