Keď sa žena zamiluje, jej partner sa stáva pomyselne jej „majetkom“. Teda, niektoré dávajú svetu jasne najavo, že na ich miláčika sa netreba ani pozerať, iné nemajú so žiarlivosťou žiaden problém. No všetky spája podvedomý strach o to, že by si raz mohol nájsť inú. Či už to priznáme alebo nie, vždy je tu šanca, že aj nám môže byť partner neverný. Čo ak nám naša intuícia našepkáva, že sa to práve naozaj deje?

My, ženy, máme naozaj silný šiesty zmysel a čuch na neveru tak silný, že niekedy nejde iba o naše hysterické výmysly, ale pravdu, ktorú sa pred nami snaží náš drahý poriadne skrývať. Potom sú tu aj ženy, ktoré žijú v tak „dokonalej“ bubline, že sú snáď z celého svojho okolia jediné, ktorým nedošlo, že ich chlap má milenku. Lenže, ako si to overiť skôr, než na neho vybehneme s obvineniami?

Ak ti o tom priamo niekto nepovedal alebo si nenašla dôkazy, ktoré sa nedajú napadnúť, najprv si musíš prejsť zopár faktov a znakov, ktoré ti jednoznačne naznačia, že niečo nie je v poriadku.

Na čo by si sa teda mala zamerať, ak mu chceš prísť na klamstvá či neveru?

Zameraj sa na týchto 7 bodov

  • Sleduj, či pred tebou skrýva telefón. Ak si píše správy tak, aby si na displej nevidela a nikdy svoj mobil pri tebe nenechá, niečo skrýva. Keď máš k nemu prístup, nemáš sa čoho báť.
  • Neskoré príchody domov, častejšie pracovné povinnosti, stretnutia s „kamarátmi“, nové koníčky, ktorých nie si súčasťou, … ak má zrazu viac dôvodov nebyť s tebou a „okná“ v rozvrhu, o ktorých netušíš, ako ich vyplnil, je čas zistiť to.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.