Pár má prvé rande v múzeu

Stretnúť sa úplne prvýkrát s človekom, ktorého si nikdy predtým nevidela alebo si s ním bola iba v online kontakte a dúfať, že by z toho mohla vzniknúť láska, je naozaj stresujúce. Prvé rande nie je vždy ideálne, často je spojené s nervozitou, hanblivosťou a milou trápnosťou. Niekedy však i takou, ktorá môže všetko pokaziť. A úplne zbytočne.

Na čo by si si teda mala dať pozor, aby tvoje prvé rande nedopadlo fiaskom?

Nebuď až príliš dostupná

Je jasné, že ak si na rande, tak máš záujem o vzťah. No daj si pozor na to, aby si to nedávala najavo až príliš. Niektoré ženy rady koketujú, hovoria o tom, ako túžia po láske, aké mená by dali svojím deťom a neostanú iba pri nevinnom bozku, len aby dali mužovi vedieť, že chcú byť s ním. A práve to môže byť dôvodom toho, že to druhú stranu doslova vystraší.

Povie si, že tlačíš príliš na pílu alebo si jedna zo žien, ktoré sú ľahkou korisťou a tak stratí záujem on.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Pozor na klebety

Nikdy nevieš, či nemáte spoločných známych, na ktorých reč ešte nepadla. Povedať si svoj názor je jedna vec, no dávaj pozor na to, aby si nezačala klebetiť o niekom, z koho sa vykľuje, napríklad jeho sestra. Kým okruh jeho blízkych nepoznáš, radšej sa vyhni ohováraniu, inak bude medzi vami veľmi rýchlo nepríjemné dusno.

Nevymýšľaj si

Áno, chceš ho zaujať, chceš, aby si o tebe myslel iba to najlepšie. No to, že ide o vaše prvé rande ešte neznamená, že si o tebe už čosi nezistil. Trapas môže nastať, keď si budeš vymýšľať a klamať, pričom on bude pravdu už vedieť. Nezabudni, že ak chceš skutočný vzťah, musíš byť skutočná aj ty. Inak sa ti dostane iba výsmech za to, ako si zo seba robila niečo, čím nie si.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating