Žena, ktorú netrápi druhá brada

Aj ty sa cítiš ako taký „tučko“, keď sa pozeráš na všetky tie krásne ženy na sociálnych sieťach, ktoré majú tváre akoby vytesané z kameňa? Dokonalé tváričky, dlhé a úzke krky a črty tak jasné, že to snáď ani nie je možné. Potom sa pozrieš do zrkadla a cítiš sa mizerne. Pretože tvoja druhá brada sa postarala o to, že máš od nich poriadne ďaleko.

V prvom rade si musíš uvedomiť, že to, čo vidíš na Instagrame nie je vždy pravda. Sama vieš, že dobrým uhlom zakryješ všeličo. Faktom je aj to, že druhá brada (podbradok) trápi takmer každú ženu. Ak ťa však tvoja hnevá preto, lebo je naozaj výrazná, nezúfaj, stále s ňou môžeš niečo robiť.

5-minútovka na každý deň

Ak chudneš celkovo, potom sa pravdepodobne zbavíš aj jej. No ak je len brada tvoja nedokonalosť, máš 2 možnosti – ísť na estetický zákrok alebo venovať 5-10 minút denne ľahkým cvikom, ktoré dokážu veľké zmeny už na pohľad.

Občas sa všetky ženy cítia nepohodlne s prebytočnými kilami a túžia po ich rýchlom odstránení. V snahe dosiahnuť našu želanú formu robíme veľké chyby a konáme neuvážene, čo môže mať negatívne dôsledky pre naše telo a zdravie. Týmto 3 hlúpostiam sa vyhni.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty