V jednu chvíľu ho miluješ a v tú druhú ho máš chuť prizabiť. Nuž, chlapi sú naozaj svojskí. Aj keď bez nich občas nevieme žiť, niekedy nás vedia pekne vytočiť. A vtedy máme pocit, že sa z nich asi zbláznime. Ale ako takéto občasné nervačenie prežiť? Drž sa týchto 3 rád, a tvoj život s ním bude o čosi jednoduchší!

Neber si všetko osobne

Brať veci s nadhľadom je skvelá rada do života ako takého. A ešte lepšia do života s chlapom. Ušetríš si veľa nervov a síl, ak si jeho poznámky či skutky, ktoré ťa vytáčajú nebudeš brať príliš k srdcu. Chlapi jednoducho občas nepremýšľajú nad tým, čo hovoria či robia. A tak by si sem tam mala aplikovať „jedným uchom dnu a druhým von.“

Pochopenie

Ženy sa idú zblázniť, ak partner robí niečo, čo sa im nepáči. Avšak je potrebné pochopiť, že mužovi nemôžeš rozkazovať tak, akoby to bolo tvoje dieťa. Každý z nás má svoje potreby, zvyky i chyby. Akceptuj ho takého, aký je, nerieš hlúposti a tvoj život s ním tak bude menej stresujúci.

Pokec s kamoškami

Nič ti nepomôže viac, ako to, keď sa môžeš vyrozprávať svojej kamoške. Tá je lepšia ako ten najlepší psychológ. Vypočuje ťa, poradí, môžeš sa jej na neho posťažovať a potom sa už v pokoji vrátiť k nemu domov. Ver, že s kamoškou a pohárom vína v ruke zabudneš na to, ako veľmi ťa rozčúlil.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.