Zbaliť muža je niekedy ťažšie, než by si predpokladala. Pripravili sme si pre teba 5 jednoduchých krokov, ktoré by si mala vedieť, ak chceš zbaliť muža. Presne takto by si sa mala správať, aby si dostala muža, ktorého chceš.

Buď prirodzená

Stav na prirodzenosť. Ak ideš von a oblečieš si niečo, v čom sa necítiš pohodlne, muž to vycíti. Obleč si niečo, v čom sa cítiš komfortne, no zároveň si pekná. Vďaka tomu sa nebudeš vonku cítiť nepríjemne, nič ťa nebude ťahať, svrbieť a nebudeš mať potrebu chodiť každých 5 minút na toaletu skontrolovať sa. Úspešný flirt je taký, pri ktorom môžeš byť sama sebou.

Buď pripravená počúvať

Muž miluje, keď ho chce niekto počúvať. Taktiež to má v živote ťažké a keď sa nájde niekto, kto ho vypočuje, bude šťastný. Keby si hovorila len ty a nedostal by sa k slovu, bol by vystrašený. Počúvaj ho, klaď mu otázky, prikyvuj a buď chápavá. Rozhodne urobíš dobrý dojem.

Pozeraj sa mu do očí

Buď priama a často nadväzuj očný kontakt. Rob to aj vtedy, keď sa nepoznáte. Bude to mať ešte väčší účinok, pretože muž sa prestane sústrediť na okolie a začne sa sústrediť na teba.

Sem-tam sa ho dotkni

Letmé dotyky sú rozhodne niečo, čo muža rozpáli. Hlavne vtedy, keď ešte nevie, čo od teba očakávať. Ak s ním ideš von s cieľom zbaliť ho, nezanedbávaj ich. Dotyky rúk sú intímne a prinútia muža rozmýšľať.

Ukonči rozhovor ako prvá

Vďaka tomu mu dáš priestor na to, aby urobil druhý krok. Môže sa ponúknuť, že ťa zavezie domov, alebo si môžete vymeniť telefónne čísla, alebo môžeš odísť domov a on bude nútený o tebe rozmýšľať a kontaktovať ťa. Totižto, kto ukončí rozhovor, vyhral. Na druhej osobe zostáva rozhodnutie, čo bude ďalej. Vďaka tomu zistíš, či je jeho záujem skutočný, alebo sa chcel večer len zabaviť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.