Pexels/Edward Eyer

Počas tohto obdobia sa môže stať, že tvoj vzťah spadne do stereotypu. Podniky sú zatvorené, kiná nepremietajú filmy a tak neprichádza do úvahy „normálne“ rande v meste.

Stereotyp je tichý ničiteľ vzťahu. Ak ho nechceš zažiť, skús sa s priateľom zahrať tieto hry. Zosilnie puto medzi vami a budete sa veľa smiať.

Jedno slovo, jeden príbeh

Vyskúšajte váš príbeh lásky prerozprávať pomocou jedného slova. Princíp hry spočíva v tom, že pôjdeš prvá, povieš jedno slovo, tvoj partner povie druhé slovo a tak ďalej. Musia to byť slová, ktoré budú dávať zmysel a ktoré vytvoria originálny príbeh lásky a toho, ako ste sa spoznali.

Písanie básní

Kreatívna hra, pri ktorej sa nemusíš ničoho báť. Obzvlášť nie toho, že nemáš nadanie na písanie básní a podobných vecí. S partnerom si navzájom povedzte slová, ktoré majú byť pre vaše básne kľúčové a na základe nich vytvorte romantickú poéziu. Verím, že pri čítaní sa poriadne zasmejete.

Kto dlhšie nežmurkne

Najjednoduchšia hra, ktorú tu nájdeš. Postav sa/ sadni si oproti partnerovi a vyskúšajte nežmurkať. Len sa dívajte do očí a snažte sa vydržať čo najdlhšie. Ešte pred začatím „hry“ sa môžete dohodnúť, že víťaz dostane odmenu.

Koláčová výzva

Ak sa obaja nudíte, no zároveň ste hladní (alebo by ste si dali niečo sladké), vyskúšajte koláčovú výzvu. Vyberte si jeden druh zákusku, ktorý upečiete – ty zvlášť a tvoj priateľ zvlášť. Po upečení výsledky ochutnajte a porovnajte. Pri tejto výzve sa poriadne zabavíte, strávite spolu kvalitný čas, najete sa a preveríte svoje zručnosti v kuchyni.

Kreslenie na chrbát

Táto hra ti je určite známa z rôznych stránok, alebo zo zahraničných profilov. Partner ti vyberie obrázok (môžeš aj ty jemu), ktorý budeš kresliť na papier. Nemôžeš však vedieť, o aký obrázok ide. Tvoj priateľ sa bude snažiť obrázok kresliť na tvoj chrbát a tak ťa „navigovať“ – v tom je ten háčik, ktorý celú hru sťažuje a robí ju zábavnejšou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating