Tiež sa ti stáva, že už po chvíli od nalíčenia sa ti make-up dostane do vrások a zvýrazní ich? Stáva sa to najmä v okolí očí alebo kútikov úst. Môžu za to predovšetkým nevhodne zvolené kozmetické produkty, ktoré sú príliš hutné alebo ti vysušujú tvár.

Aj keď si mladá, mnohé ženy trápia menšie vrásky. Aby si vyzerala čo najlepšie, dôležité je používať správny štýl líčenia. Niekedy stačí, že vynecháš určitý krok alebo ich prehodíš a výsledok už nebude ani zďaleka kvalitný.

Ak nie si spokojná so svojím make-upom a hľadáš nejaké tipy, ako to napraviť, YouTuberka Jana Hrmová zverejnila na svojom YouTube kanáli dokonalý návod, ktorý ti doslova zmení život k lepšiemu.

Čistá pleť a hydratácia sú veľmi dôležité, no nemala by si to preháňať. Ak bude tvoja pleť príliš mastná a použiješ napríklad olej, ten make-up sa nedokáže prispôsobiť pleti a bude zliezať a vytvárať fľaky. Kľúčom k úspechu je aj dobré zafixovanie pomocou púdru.

Ak si pozrieš jej video, doslova to zmení tvoj pohľad na líčenie a na to, ako pri tom postupovať. Možno ti to zaberie dlhšie ako 5 minút, no výsledok bude rozhodne stáť za to. Škoda, že sme sa to nemohli naučiť od niekoho už skôr.

Jana Hrmová a jej dokonalý návod na bezchybný make-up, ktorý vydrží celý deň

Zdroj: YouTube/janahrmi

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.