Ako prejaviť lásku

Spôsobov, ako prejaviť lásku vo vzťahu, je veľmi veľa. Závisí to však aj od toho, ako si to od nás vyžaduje náš partner podľa jeho jazyka lásky. Týmito 3 spôsobmi však nič nepokazíš a tvoj milovaný ti bude za to len vďačný.

Necháš ho vyspať sa

Možno ti to príde zvláštne a myslíš si, že s prejavovaním lásky to nemá nič spoločné, nie je to však tak. Tým, že necháš svojho partnera sa vyspať a nezačneš ho budiť hneď ako sa zobudíš ty sama mu dáš najavo, že si vážiš jeho čas na oddych a spánok.

Podobná situácia nastáva aj vtedy, keď ho bez problémov necháš ísť spať skôr ako pôjdeš ty, napriek tomu, že by sa s nim ešte rada mojkala. Veľa žien s tým má totižto problém a tak nútia partnera, nech na ne počká aj napriek tomu, že je veľmi unavený a musí sa premáhať.

Ak medzi také ženy patríš aj ty, tak poznáš, aké to je. Lenže v tú chvíľu partner môže mať pocit, že jeho potreby sa neberú do úvahy a že na to úplne kašleš. Ty si to však nemusíš ani uvedomovať, že to môže mať takýto efekt, ktorý sa následne môže odraziť na vašom vzťahu. 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating