unsplash.com/Brooklyn

Platí, že na vzťahu musíme neustále pracovať a práve počas tejto situácie máš na to množstvo príležitostí a času.

Dbaj na to, že aj tvoj partner sa potrebuje cítiť chcene a príťažlivo. Týmto ho dokážeš naozaj potešiť a spestriť mu nudne plynúce dni.

1. Komplimenty

Spomeň si, prečo si sa do neho zaľúbila. Čo ťa na ňom najviac priťahuje. Čím ťa úplne dostal. Aj muži to chcú počuť. Slová majú veľkú silu a komplimentom dokážeš tomu svojmu veľmi zlepšiť náladu. Poteš ho, rozosmej ho a pohladkaj mu trošku ego. Daj mu pocítiť, že je pre teba stále atraktívny.

2. Nečakaný darček

Tak, ako máme aj my rady romantické prekvapenia, dopraj niečo tomu svojmu. Čo tak spodná bielizeň? Tá sa zíde vždy a je to hlavne základ správneho fungovania. Boxerky či trenky sú neoddeliteľnou súčasťou chlapa. Definujú jeho pocit vo vlastnom tele, a preto je to skvelý nečakaný darček.

zdroj: attractiv.sk

Dbaj na to, aby sa v nich cítil hlavne pohodlne a nezabúdaj ani na správny štýl. Touto kombináciou určite nič nepokazíš, práve naopak. Daruj mu prémiovú kvalitu luxusnej pánskej bielizne Calvin Klein alebo Tommy Hilfiger.

Všetky kúsky pre tvojho partnera (alebo niečo štýlové aj pre seba) nájdeš na webe Attractiv.sk alebo na instagrame @attractiv.sk.

zdroj: attractiv.sk

3. Romantický večer

Áno, na prvý pohľad sa tento večer nemusí líšiť od tých ostatných, no ak si dáš záležať, dokážeš spraviť zázraky. Karanténa je ideálna príležitosť na otvorenie spoločnej fľaše vína alebo piva. Môžete konečne vytiahnuť aj sviečky a spríjemniť si spoločný večer.

Filmom tiež nič nepokazíš, ale ak máte príliš rozdielny vkus, čo tak prejsť na niečo retro? Vytiahnite svoje zaprášené albumy z detstva. Rozprávajte sa o svojich zážitkoch a tešte sa na spomienky, ktoré si vytvoríte spolu.

4. Tajné rande

Priprav mu prekvapenie, o ktorom nebude vôbec tušiť. Spomeň si na jeho túžby, o ktorých ti dávnejšie rozprával. Možno je ťažšie teraz niečo z toho splniť, ale určite dokážeš niečo vymyslieť.

Nikdy nie je neskoro na spestrenie vzťahu. Doprajte si spoločnú radosť a pôžitok. Splň mu jeho tajné želanie, prípadne vymysli niečo lepšie. Buď záhadná a naťahuj ho. Určite to bude stáť za to. Už len kvôli jeho nadšeným iskričkám v očiach.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating