Ako odhaliť klamstvo

Ako odhaliť klamstvo? To je otázka, ktorá zaujíma pravdepodobne každú z nás. Nechceme byť v žiadnom prípade oklamané, ale keď už, tak to chceme čo najskôr odhaliť. Každá skupina znamení má svoje netypické správanie počas toho, keď klamú a vďaka tomu ľahko prídeš na to, že ti nehovoria pravdu. 

Zemské znamenia

Nedá sa povedať, že Býk, Panna a Kozorožec vyslovene klamú, ale skôr ti nepovedia úplne celú pravdu. Radšej skryjú nejaké detaily, ktoré by ti mohli nejakým spôsobom ublížiť. Viem, že pre teba to je klamstvo tak či tak, akurát, oni si to teda takto nemyslia.

Avšak na to, že klamú alebo niečo skrývajú, prídeš celkom rýchlo, pretože sú v tom fakt zlí, na rozdiel napríklad od ohnivých znamení. Prezradí ich hlavne ich telo, výraz tváre a očí. Alebo aj to, že ti nebudú sedieť nejaké fakty, o ktorých tvrdia, pretože dopredu si to nikdy nevedia premyslieť.

Vodné znamenia

Rak, Škorpión a Ryby neznášajú, keď im niekto klame a snažia sa to tiež nerobiť. Keď sú k tomu niekedy nútení, tak sa cítia veľmi zle, zožiera ich vlastné svedomie a chcú sa priznať ku klamstvu čo najskôr. Nespravia to len v tom prípade, ak klamú kvôli dobru tej dotyčnej osoby a budú si stáť za svojím až do konca.

To, že ti nehovoria pravdu, môžeš ľahko odhaliť, ale len na začiatku, pokiaľ sú mimo svojej komfortnej zóny. Typickým znakom bude to, že nedokážu ostať pokojne sedieť na jednom mieste a budú naozaj veľmi nervózni.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy