Keď si s niekým začneš, mala by si si dať pozor na to, aby ste na to nešli príliš rýchlo a celé to tak neuponáhľali. Inak by sa mohlo veľmi ľahko stať, že by sa to pokazilo skôr, než by mohla vzniknúť skutočná láska. A to by si určite nechcela. Prinášame ti preto overené rady, ako nepokaziť vzťah hneď na začiatku.

Týchto 8 chýb by ste na začiatku vzťahu naozaj nemali robiť. Nie je sa kam ponáhľať a aj v tomto prípade platí staré známe príslovie, že pomaly ďalej zájdeš. A ako zistiť, či na to idete príliš rýchlo? Tieto veci ti to prezradia.

Je to len o fyzickom kontakte

Chémia je medzi vami taká silná, že väčšinu času trávite iba v posteli (alebo iných podobných miestach). Nezabúdaj ale na to, že vzťah nie je len o milovaní. Samozrejme, je to dôležitá súčasť, no dôraz by ste mali klásť aj na iné veci. Napríklad na to, či sa vôbec máte o čom spolu rozprávať.

Trávite spolu všetok čas

Poznáte sa pár dní či týždňov, no na rande chodíte takmer každý deň. Keď nie ste spolu, celé dni si píšete alebo voláte. Jednoducho spolu trávite väčšinu času. Je super, že si tak rozumiete, no netreba to preháňať. Doprajte si aj trochu priestoru.

Robíte si veľké plány do budúcnosti

Prítomnosť veľmi neriešite, no viac sa zameriavate na budúcnosť. Robíte si až prehnane veľké spoločné plány do budúcnosti. Síce neviete, kde strávite najbližší víkend, ale ste si istí v tom, čo budete robiť o rok o takomto čase. Nemyslíš, že je to trochu zbytočné a unáhlené?

Skôr sa zamerajte na čiastkové a krátkodobé ciele. Na jednej strane je fajn, že chcete niečo spolu plánovať, no ešte ani neviete, či vám to naozaj vydrží. Predídete tak aspoň sklamaniu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.