Ani jeden človek na tejto zemi nemôže s hore hlavou povedať, že jeho vzťahy sú bez akejkoľvek chybičky. Hádky, nezhody či rozdielne názory. Je to súčasť našej existencie a našťastie či žiaľ, práve to nás posúva vpred.

Ak máš ale pocit, že ty si ten dôvod, prečo sa ti vzťah s kamarátkou alebo priateľom, alebo s kýmkoľvek iným, rozpadol, dnes ti ponúkame radu, ako to môžeš napraviť a kde možno robíš chybu. Pripravená? Tak poďme na to!

Veľa negatívnej aury do vzťahu prináša najmä to, že obidve strany strm hlav si idú to svoje a slová ako kompromisy alebo pokoriť sa nemajú vo svojom slovníku. Vzťahy, aké môžeme vidieť v telenovelách, také tie „talianske“ sú síce plné vzrušenia a iskrenia, ale v reálnom živote to tak vôbec nefunguje.

Na to, aby niečo fungovalo, ide aj o prispôsobovanie sa a mať pokojnú myseľ. Nádych výdych, nikdy sa nedať vyviesť z miery. Aj keď je to niekedy náročné, lebo naozaj niektorí ľudia majú dar „piť krv“, vždy si však uvedom, že nejde o život a nejde o svetový problém.

View this post on Instagram

Missing our nights creating and dancing..

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Všetko, čo si pokazili ľudia sa dá aj napraviť. Vedela si, že niekedy obyčajné slovíčko prepáč dokáže napraviť mihnutím oka všetko? Teda nie hocijaké prepáč, úprimné! Ani drahé dary a peniaze nedokážu urobiť radosť ako hodnotný vzťah. A ten kto tvrdí opak, ešte zrejme nezažil situácie, ktoré ukážu, čo má a nemá význam, že áno. Dôležité je, i keď je to pre mnohých len hlúpe trápne klišé, nebáť sa priznať si chybu, odvážne urobiť prvý krok a nahlas vysloviť ospravedlnenie! Život nie je až natoľko dlhý, aby sme mohli plytvať časom a strácať podstatu.

Stojí ti za to hnevať sa alebo nahnevať niekoho? Ži presne tak, aby si o pár rokov povedala sama sebe, áno, malo to všetko zmysel, lebo keby bolo tomu inak, nie je to v poriadku!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.