Instagram/kristina.cheri.photography

Kto by ho nechcel. Vzťah, ktorý je taký silný, že prekoná všetko. Mnohí ľudia si myslia, že to je zhoda náhod a proste to dvom zamilovaným vyšlo. Stretli sa, nehádajú sa, vo všetkom si rozumejú a už z diaľky vidno, že sa milujú pravou láskou.

Takýto vzťah sa „zrodí“ naozaj len raz za čas a osudovo, pretože mať dokonalý vzťah, ktorý vydrží do konca života, je o niečom inom.

Je o žene a mužovi, ktorí sú si rovní. V ničom sa nepredbiehajú a nemyslia si o sebe, že sú viac. Vedia o svojich kvalitách, no zároveň pracujú na tom, aby si zlepšovali slabé stránky.

Muž, s ktorým ti vydrží vzťah do konca života, je tolerantný, sebestačný, nesebecký a neklame. Je ku tebe vždy úprimný, priamo ti povie, čo sa mu nepáči a stojí pri tebe vždy, keď ho potrebuješ.

Tento muž sa nedíva po ostatných ženách, pretože vie, že tú najkrajšiu má vedľa seba (alebo doma, pokiaľ nie sú spolu). Nemá problém nechať mobil na stole, nemá problém všetko vysvetliť, nemá problém s domácimi prácami a keď príde dieťa, nemá problém sa o neho starať.

Takýto muž vie, že žena je superhrdinka, ktorú nikto verejne neocení. Chápe, že má toho veľa a že žene neskončí práca odchodom z roboty. Doma toho robí dvakrát viac, stará sa o chod domácnosti a vždy sa snaží, aby mužovi nič nechýbalo.

Vzťah s mužom, ktorý je vyspelý a tomuto všetkému rozumie, naozaj vydrží do konca života. Áno, na verejnosti tento pár vyzerá tak, že ide všetko ľahko a pravá láska je vlastne prechádzka ružovou záhradou, no vôbec to tak nie je. Tento vzťah toho musí veľa zažiť, aby sa dostal do podoby, o ktorej sa dá hovoriť ako o „doživotnej“.

Napriek tomu, že sa hovorí o tom, aké sú partnerské vzťahy dynamické a stále sa vyvíjajú, tento vzťah sa vie dostať do podoby, v ktorej už zostane. Netrvá to rok, dva, či tri. Je to niekoľkonásobne viac, no potom sa už nemení. Keď muž všetko pochopí a bude naozaj tolerantný, nesebecký a nebude klamať, je to ukončené. Vzťah sa bude posúvať ďalej, no už iba dobrým smerom – nikdy neskončí rozchodom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating