Cvičenie na zadok
Pexels/Andrea Piacquadio

Obdobie letných dovoleniek prichádza. Pokiaľ si s tvojím telom stále nespokojná, možno ti pomôže tento článok. Nájdeš v ňom tie najlepšie fitness výzvy na to, ako dosiahnuť krajší zadok za 30 dní. 

Budeš prekvapená a potešená zároveň, aká veľká zmena môže nastať za také krátke obdobie. Nemusíš sa ani veľa obmedzovať a vysnívaná postava sa dostaví sama.

Doma a bez náčinia

Ako prvú tu máš domácu výzvu, s ktorou môžeš vidieť výsledky aj bez toho, aby si pri cvičení používala nejaké pomôcky. Celý tréning na zadok trvá menej než 20 minút, preto ho môžeš naozaj vykonávať každý deň.

Mostami ku guľatému pozadiu

V tejto výzve na pekný zadok budeš vykonávať rôzne cviky, no hlavne aj glute bridge. Je to cvik, ktorý je na nadvihnite pozadia veľmi účinný, no nielen na tú partiu.

Dokážeš s ním precvičiť aj brucho, preto zabiješ dve muchy jednou ranou. Hoci je o 5 dní dlhšia, nemala by ťa od cvičenia odradiť. Tvoje pozadie bude krásne nadvihnuté a výhodou je, že stehná sa ti nezväčšia.

Drepová výzva

O drepovej výzve si už určite počula. Ak nie, teraz ju môžeš vyskúšať. Ide v nej o to, že každý deň robíš určitý počet drepov, aby si si vybudovala krajší zadok za 30 dní. Ak sa do nej pustíš, zlepší sa ti kondícia a budeš mať vďaka nej pevnejšie stehná.

Extra rýchla zmena

V poslednom videu nájdeš krátky workout zameraný na zadok, ktorý ti stačí vykonávať iba dva týždne. Je to extra rýchla výzva na zmenu pozadia, no so správnou životosprávou ju určite dokážeš prekonať. V tomto článku nájdeš návod na to, ako sa lepšie stravovať, aby si mala postavu snov.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieFitness